fbpx

Perfectus Clinica

“Ši klinika – tai ilgai brandinta idėja, kaip apjungti sveikatą ir grožį ir pasiūlyti klientams profesionalias paslaugas su asmeniniu dėmesiu. Šią idėją išpildyti pavyko su aukštos kvalifikacijos specialistų, teikiančių išskirtinį nuoširdų dėmesį pacientui, komanda. Juk visuma susideda iš mažų detalių.” – klinikos vadovė A. Černičenko
Vilniuje įsikūrusi klinika – tai vieta, kur jaukumo oazėje jausitės saugiai su čia dirbančiais savo srities specialistais. Suburta puiki komanda visas žinias ir patirtį pasitelkia, kad Jumis pasirūpintų.
Siekiame, kad įžengę į nedidelę jaukią kliniką jaustumėtės laukiami ir pastebėtumėte asmeniškai Jums skiriamą dėmesį, bei neslėgtų nyki aplinka.

Mes koncentruojamės į siaurą išgrynintą spektrą. Klinikoje konsultuoja, procedūras ir operacijas atlieka geriausi savo srities specialistai.

Kurdami paslaugas galvojame apie savo klientus, stengiamės pasiūlyti inovatyvius, pasaulyje žinomus gydymo ir grožio puoselėjimo metodus. Kai kurias gydymo procedūras atliekame vieninteliai Vilniuje ar Lietuvoje.
Spręsdami Jūsų klausimus, įveikiame ne vieną bėdą, rūpinamės visapusiškai gera žmogaus savijauta.

Atlikdami gydomąsias ir grožio procedūras ar skirdami operacijas klinikos gydytojai vadovaujasi devizu, kad gražus, jaunatviškas ir gyvybingas žmogus jaučiasi tik būdamas sveikas. Patirtį sukaupę gydytojai visų pirma pasirengę išklausyti ir, tik nuodugniai įvertinę situaciją, paskirti geriausiai pritaikytą sprendimą.

Geriausias Jūsų įvertinimas – pasitikėjimas ir noras sugrįžti.

Su meile, klinikos vadovė Agnė Černičenko

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI