fbpx

BTL EMTONE – VEIKSMINGAS CELIULITO GYDYMAS

Kas yra BTL EMTONE?

BTL Emtone yra radijo dažnio ir tikslinio slėgio energijos prietaisas, skirtas nutukimui ir lokalizuotam nutukimui gydyti, mažinant riebalų kiekį, gydant visų laipsnių ir tipų celiulitą (kietąjį, minkštąjį ir mišrųjį), mažinant odos nelygumus, regeneruojant odą. Naudojant „BTL Emtone“ vienu metu nepertraukiamai veikia ir vienapolės radijo bangos, ir tikslinė slėgio energija. Taip gaunamas terminis ir mechaninis efektas. Būtent ši inovatyvi dviejų veikiančių energijų kombinacija duoda puikių ir akivaizdžiai pastebimų rezultatų. Ši technologija kovoja su celiulito priežastimis, t. y. padidėjusiomis riebalų ląstelėmis, sutrikusia kraujotaka bei limfotakos problemomis. „BTL Emtone“ ne tik eliminuoja simptomus ar gerina estetinį vaizdą, jis pašalina priežastis spręsdamas problemą iš esmės.
Ši procedūra idealiai tinka tiems, kurie nori neinvazinio, efektyvaus celiulito gydymo, odos stangrinimo ir bendro odos išvaizdos bei fiziologinės funkcijos pagerinimo. Tai neinvazinė procedūra, skirta pacientams, turintiems visų lygių ir tipų celiulito problemų ir odos laisvumą. Neribojamas nei kūno masės indeksas (KMI), nei odos tipas.

Pirmasis tokio pobūdžio energijos derinys – šiluminis vienpolis radijo dažnis ir mechaninė tikslinio spaudimo energija – išskiria EMTONE iš kitų galimų gydymo būdų. Šis neprilygstamas derinys stipriai veikia į celiulitą linkusius jungiamuosius audinius, todėl padidėja kolageno ir elastino gamyba, veiksmingai šalinant visus pagrindinius celiulitą sukeliančius veiksnius ir išlyginant odos nelygumus.

Plačiau apie procedūrą

Procedūra trunka iki 20 minučių. Taupomas laikas, nes „BTL Emtone“ technologija sukurta taip, kad viskas telpa viename antgalyje ir veikia vienu metu. Net pačių „BTL Emtone“ šūkis yra „neskausminga kova su visomis celiulito priežastimis taupant Jūsų laiką“. Prietaisas radijo dažnio energiją naudoja tam, kad sušildytų odą iki maždaug 44 laipsnių Celsijaus. Esant tokiai temperatūrai, kolagenas patiria struktūrinius pokyčius, kurie suspaudžia esamas kolageno skaidulas ir skatina naują kolageno gamybą. Dėl to oda stangrėja. Tuo pačiu metu, taikydamas slėgio bangų terapiją, „BTL Emtone“ skatina kraujotaką ir stimuliuoja odą. Dėl to nesikaupia skysčiai, kurie prisideda prie nelygios celiulito išvaizdos. Po procedūros per kitas savaites ir mėnesius besigaminantis naujas kolagenas stangrina odą ir išlygina riebalų sankaupas, kurios ir formuoja celiulito duobutes.

Procedūra neskausminga, komfortiška, nėra jokio gijimo ar poprocedūrinio laikotarpio. Kai kurie pacientai pojūtį lygina su karšto akmens masažu kartu su intensyvia vibracija. Rekomenduojamas 4 procedūrų kursas, atliekant jas 1-2 kartus per savaitę. Rezultatas dažniausiai matomas po 2 procedūrų, galutinis rezultatas – po 3 mėnesių.

 

Rezultatas

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika