fbpx

Frakcinis odos atjauninimas MedArt CO2 lazeriu

Kas yra Frakcinis odos atjauninimas MedArt CO2 lazeriu?

Raukšlelės, įvairūs odos nelygumai, tekstūriniai pokyčiai bei randeliai, senatvinės ar nuo saulės atsiradusios pigmentinės dėmės nebeturi būti jūsų nuolatiniai palydovai ar skiriamieji ženklai! 

Frakcinis odos atjauninimas MedArt CO2 lazeriu – saugus, patikimas ir itin efektyvus odos paviršiaus atnaujinimas, po kurio oda tampa lygesnė, skaistesnė ir jaunatviškesnė. Anglies dioksido lazeris pasižymi savybe itin tiksliai atnaujinti odos paviršių ir skatinti audinių atsinaujinimą gilesniuose odos sluoksniuose, nepažeidžiant aplink esančių audinių.

Procedūros metu:

Kaip atliekama procedūra?

Prieš procedūrą oda gali būti nuskausminama anestetiniu kremu, taip apsaugant pacientą nuo diskomforto. Procedūros metu MedArt CO2 lazeris veikia viršutinį ir gilesnį odos sluoksnius frakciniu būdu – formuodamas plonus mikroskopinius „stulpelius“, kurie šiek tiek pažeidžia odą. „Stulpeliams“ gyjant, oda atsinaujina, formuojasi naujos ląstelės –  odos paviršius tampa lygesnis, gerinamas spalvinis vientisumas, pagerėja bendra odos būklė, o dėl paskatintos baltymo kolageno gamybos oda palaipsniui tampa stangresnė bei elastingesnė.

Po procedūros

Svarbu!

Atsakingai rinkitės gydymo įstaigą ir specialistą, atliksiantį procedūrą! Frakcinis odos atjauninimas MedArt CO2 lazeriu, atliekamas kvalifikuoto ir patyrusio specialisto, yra saugus ir efektyvus būdas pagerinti odos išvaizdą, tuo tarpu licencijos neturinčios įstaigos, nekvalifikuoti asmenys gali pridaryti daug žalos su ilgalaikėmis pasekmėmis.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika