fbpx

Išsiplėtusių kapiliarų veide šalinimas ir rožinės gydymas Harmony XL PRO LAZERIU

Kas yra išsiplėtusių kapiliarų veide šalinimas ir rožinės gydymas Harmony XL PRO lazeriu?

Veido rožinė yra lėtinė uždegiminė odos liga, pažeidžianti odoje esančius kapiliarus. Dėl įvairių aplinkos faktorių ir paveldimumo, kapiliarai išsiplečia. Progresuojant ligai yra būdingi paūmėjimai ir remisijos. Pacientus gali varginti protarpinis arba nuolatinis veido paraudimas, vietomis arba visame veide išsiplėtę kapiliarai.

Atvykus pas gyd. dermatologą yra parenkamas kompleksinis jums labiausiai tinkantis individualus rožinės ir išsiplėtusių kapiliarų veide gydymas.
Perfectus clinica klinikoje esančiu naujausios kartos lazeriu galima šalinti ne tik išsiplėtusius kapiliarus, bet ir gydyti bendrą odos raudonį.

Veikiant lazerio impulsui kapiliarų sienelės sulimpa tarpusavyje ir odoje tampa nematomos. Procedūros metu yra jaučiamas nežymiai skausmingas dilgčiojimas. Dažniausiai procedūra yra atliekama be nuskausminimo, tačiau pacientui pageidaujant galima taikyti vietinį anestetiką arba šaldomąsias priemones, tokiu atveju diskomfortas bus minimalus. Įprastai nedaug išsiplėtusius kapiliarus galima pašalinti 1-2 procedūrų metu. Kapiliarai yra pašalinami ilgam, nesukeliant jokio šalutinio poveikio ir nepaliekant randų. Procedūra trunka nuo 15-40 min priklausomai nuo kapiliarų skaičiaus. Kiek tiksliai procedūrų reikės nurodys gydytojas įvertinęs esamą odos situaciją ir problemą.

Dažniausiai atlikus kapiliarų šalinimą lazeriu, rezultatai matomi iškart po procedūros. Taikant bendrą raudonio gydymą rezultatas matomos per 2 savaites, procedūras gali reikėti kartoti.
Po atliktos procedūros galimas patinimas, paraudimas, jaučiamas nežymus deginimas. Taip pat gali formuotis laikinas odos pigmentacijos pasikeitimas, užsidėti šašiukas.

Rekomenduojame:

-Kartoti procedūrą pagal poreikį po 4-6 sav;
-Laikytis gydytojų rekomendacijų vengiant rizikos veiksnių;
-Įprastai gydytos kraujagyslės neatsinaujina, tačiau nesilaikant rekomendacijų, daug laiko praleidžiant saulėje, karštyje, galimas naujų kraujagyslių išsiplėtimas.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI