fbpx

Exilis ULTRA Femme 360

Kas yra Exilis ULTRA Femme 360 makšties ir vulvos atjauninimo procedūra?

Pakitusi išvaizda, makšties sausumas ar seksualinio pasitenkinimo sumažėjimas – apie šias nerimą keliančias problemas tyliai kalba ne tik vyresnio amžiaus, bet ir ką tik pagimdžiusios moterys. Anksčiau šiuos rūpesčius spręsdavo plastinėmis makšties ar lytinių lūpų operacijomis arba procedūromis, kurių metu naudojamos injekcijos. Siūlome jums dar vieną alternatyvą! Jei svarstote apie makšties atjauninimą, jau galite rinktis aukšto dažnio radijo bangų ir ultragarso technologiją, gydymą su Exilis Ultra Femme 360. Tai itin efektyvus ir bene geriausias sprendimas moterims, nepageidaujančioms chirurginio gydymo.

Plačiau apie procedūrą

Exilis ULTRA Femme yra vienintelė tokio tipo technologija, užtikrinanti visišką makšties ir lytinių lūpų
atjauninimą vienu prietaisu. Procedūra su ULTRA Femme 360:

  • stangrina lytines lūpas;
  • sumažina makšties laisvumą;
  • pagerina natūralią drėgmę;
  • pagerina seksualinį pasitenkinimą;
  • padeda lengviau pasiekti orgazmą;
  • procedūra taip pat gali būti atliekama šlapinimosi sutrikimų gydymui.

Procedūros metu veikiami tik natūralūs organizmo procesai, jos dėka pagerėja kraujotaka bei kolageno ir elastino gamyba.

ULTRA Femme 360 nesukelia skausmo ar diskomforto, jos metu nereikia nuskausminimo ir nėra jokio nemalonaus poprocedūrinio gijimo laikotarpio. Atlikimo metu jausite tik šildantį pojūtį. Viena procedūra paprastai trunka 8–16 minučių, dar tiek pat laiko skiriama pasiruošimui.

Norint pasiekti maksimalų rezultatą, rekomenduojame atlikti 3–4 procedūrų kursą, vienos ar dviejų savaičių intervalu. Kartais teigiamas rezultatas gali būti matomas ir juntamas jau po pirmojo karto. Vis dėlto, galutinį rezultatą pajusite praėjus trims mėnesiams po paskutinės procedūros, nes net ir baigus rekomenduojamą kursą, Jūsų organizme ir toliau vyks kolageno gamyba.Kasmet gali būti rekomenduojamas palaikomasis gydymas.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI