fbpx

Lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildais

Kas yra lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildais?

Kaip ir kitas kūno vietas, moterų lytinius organus veikia normalus senėjimo procesas. Jo metu organizme sulėtėja hialurono rūgšties, kolageno gamyba, sumažėja riebalų kiekis. Ilgainiui audiniai praranda stangrumą, elastingumą, atsiranda raukšlės, mažėja didžiųjų lytinių lūpų apimtis, padidėja mažųjų ir didžiųjų lytinių lūpų santykis su iš pažiūros ryškiomis mažosiomis lytinėmis lūpomis. Šie su amžiumi susiję pokyčiai turi įtakos ne tik fizinei moters išorinių lytinių organų išvaizdai, bet gali turėti neigiamą įtaką lytiniam aktyvumui, psichoemocinei būklei.

Hialurono rūgštis randama beveik visuose organuose. Ji, surišdama ir pritraukdamas vandenį, skatina elastino ir kolageno sintezę bei apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Nuo 22 metų hialurono rūgšties gamyba žmogaus organizme sulėtėja, o sulaukus 50 metų, jos kiekis organizme tampa dvigubai mažesnis nei jaunystėje. Medicinoje naudojama hialurono rūgštis yra natūraliai išgaunama laboratorijose iš bakterijų. Šio rūgšties injekcijos yra saugios, padeda pasiekti iš karto matomus rezultatus. Didžiųjų lytinių lūpų srityje suleistas hialurono rūgšties preparatas suteikia audiniams papildomos apimties, atstato kontūrus, užpildo raukšles.

Lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildais atliekama lytinėms lūpoms praradus formą, dydį ir stangrumą dėl amžinių pokyčių, po gimdymo ar stipriai sumažėjus kūno svoriui. Taip pat gali būti koreguojama įgimta ar įgyta asimetrija.

Kaip vyksta procedūra

Procedūra trunka 30 – 45 min. Jos metu taikomas vietinis nuskausminimas specialiu anestetiniu kremu ir/arba injekcijomis. Plona adata arba kaniule suleidžiama specialus preparatas, naudojamas estetinei ginekologijai, kuriame esanti hialurono rūgštis susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina didžiąsias lytines lūpas. Dažniausiai suleidžiama po 1 – 1,5 ml preparato į kiekvieną pusę, tačiau įprastai kiekis parenkamas individualiai pagal kiekvieno paciento poreikius.

Ko tikėtis po procedūros

Po procedūros atsistato lytinių lūpų natūrali apimtis ir forma, padidėja elastingumas, stangrumas, išsilygina raukšlės, koreguojama asimetrija.

Rekomendacijos, galimos komplikacijos

Prieš procedūrą rekomenduojama nuraukti kraują skystinančių preparatų vartojimą likus dviem savaitėms iki procedūros.

Procedūra taip pat neatliekama mėnesinių metu, esant nėštumui, ūmiai infekcijai, onkologiniam susirgimui, sunkiai kontroliuojamam cukriniam diabetui.

Po procedūros rekomenduojama vieną dieną susilaikyti nuo lytinių santykių, vieną savaitę vengti saunos, soliariumo, intensyvaus sporto.

Po procedūros iškart galima grįžti prie kasdienės veiklos. Po procedūros rezultatai matomi iškart, o galutinis rezultatas pilnai išryškėjas po 2 sav. Rekomenduojama konsultacija po 15 d. po preparato suleidimo, kurios metu aptariami pasiekti rezultatai bei galima pakartoti procedūrą, jei efektas nepakankamas.

Ši medžiaga yra klinikos Perfectus clinica intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI