fbpx

Allergan Juvéderm® VOLITE procedūros

Kas yra allergan Juvéderm® VOLITE procedūros?

Hialurono rūgšties Allergan Juvéderm® VOLITE preparatas. Ypatinga, unikali procedūra ilgalaikei odos jaunystei atkurti!
Iš karto po procedūros rezultatu džiaugsitės net iki 9 mėnesių, oda tampa stangresnė, putlesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Allergan Juvéderm® VOLITE procedūros dėka, Jums nereikia papildomų pastangų ir išlaidų, nes tuo pat metu oda yra sudrėkinama ir pamaitinama.

Plačiau apie procedūrą

Kompanijos „Allergan“ atlikti tyrimai rodo, kad net 56 proc. moterų daugiausia dėmesio skiria savo odai. Oda išduoda viską – amžių, gyvenimo būdą, sveikatos būklę.

 

„Juvéderm Volite“ injekcijos skirtos suglebusiai odai pastebimai pastangrinti.

„Juvéderm Volite“ leidžiamas ne į paviršinį, o į gilesnį odos sluoksnį.

  • būtent tame sluoksnyje yra kolageno ir elastino skaidulos, tad oda ne tik pridrėkinama, bet ir suaktyvinama šių skaidulų veikla. Tai atjaunina odą.
  • Po injekcijų nelieka papulių odos paviršiuje, šios sukelia nepatogumų po biorevitalizacijos. Suleidus preparatą „Juvéderm Volite“, trumpai gali matytis dūrių vietos, bet ir jos nėra ryškios, nes procedūra atliekama itin plona adata.

Preparatas „Juvéderm Volite“ leidžiamas kartą ir veikia ilgai.

  • Preparato „Juvéderm Volite“ poveikį pastebėsite po 2–4 savaičių, bet rezultatu galėsite džiaugtis 6–9 mėnesius. Kompanijos „Allergan“ atlikti tyrimai rodo, kad, suleidus šį preparatą, po 6 mėnesių gerokai padidėjo odos tankis;
  • 91 proc. apklaustų moterų teigė, kad vis dar yra patenkintos odos būkle. Oda išties tampa pastebimai putlesnė, stangresnė, maloni liesti, reikalaujanti mažiau kremų ir kasdieninės priežiūros.  – pasak klientų, oda tampa aksominė.
  • Šis preparatas yra leidžiamas ir į kaklo dekolte zonas, bei rankas.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI