fbpx

Odą regeneruojančios plazmos injekcijos

Kas yra Endoret PRGF?

Šiandien dėl pažangos regeneracinėje medicinoje yra  įmanoma išsaugoti ir atkurti jaunystę bei sveikatą, naudojant  tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują.

Endoret PRGF – viena iš PRP odos atjauninimo procedūrų rūšių. Tai autologinių ląstelių injekcijos (autologinės ląstelės paimamos iš paciento kraujo) – progresyvus, efektyvus ir saugus metodas, skatinantis odos regeneraciją. Rezultatas – sveikesnė, skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė oda, mežėjančios raukšlės!

Dažniausiai ši procedūra atliekama veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų srityse. Neretai ji yra taikoma su kitomis estetinėmis procedūromis, taip sustiprinant jų poveikį.

Procedūros efektas

Procedūros efektas yra laipsniškai stiprėjantis  ir ilgalaikis. Kadangi naudojamas paties paciento kraujas, todėl nepasireiškia jokios žinomos šalutinės ar atmetimo reakcijos.

Technologijos veikimo principas

Dėl plazmos technologijos paciento kraujyje esantys trombocitai pernešami  į audinius. Juose esantys augimo faktoriai suaktyvina natūralias odos kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles, todėl suaktyvėja kolageno bei elastino gamyba. Tai daro stiprų poveikį atjauninimo procesams, audinių regeneracijai.

Kaip atliekama veido estetikos procedūra

Į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis kraujo. Jis centrifiguojamas,  taip išgaunama kraujo plazma, kurioje koncentracija yra 2,5 karto didesnė nei žmogaus kraujyje. Plazma išsikrstoma į dvi frakcijas: viena frakcija (turtinga trombocitais) injekuojama į dermą, kita (turtinga fibrinu) – dedama kaip kaukė, kad nuramintų odą po procedūros.

Po procedūros veido oda gali būti skausminga ir jautri, retkarčiais gali patinti.

Kada rekomenduojama atlikti procedūrą                                              

  • nuo 30 metų – siekiant sulėtinti senėjimo procesus, atstatyti odos imunitetą, drėgmę, elastingumą, skaistumą.
  • nuo 45 metų – siekiant regeneruoti odą ir koreaguoti jau esančius senėjimo požymius.
  • Pagal poreikį, siekiant gydomųjų tikslų (postaknės randai, strijos)

Ši procedūra taip pat taikoma turint kitų problemų, kaip padidėjusiam plaukų slinkimui ar nuplikimui gydyti, esant išsiplėtusioms odos poroms, soliarinės elastozės mažinimui.

PRP atjauninimo procedūrą rekomenduojama atlikti 3-4 kartus kas 3-4 savaites, po to galima kartoti po metų.

Po gydymo dvi savaites reikėtų vengti tos srities profesionaliai atliekamų šveičiamųjų, lazerinių, mikrodermabrazijos, elektrolizės ar bet kokių kitokių grožio procedūrų.

Kraujo plazmos paruošimo ir jos injekavimo į odą procedūra tęsiasi apie 1 val.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI