fbpx

Bioreparacija su REVOFIL AQUASHINE “Classic”, “Bright”, “Btx”

Kas yra bioreparacija?

Tai odos procedūra, kurios metu injekuojamas parinktas preparatas su hialurono rūgštimi, peptidais ir odos atjauninimo komponentų kompleksu, kurie giliai drėkina odą, sumažina raukšleles, koreguoja odos elastingumą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninimas. Dėka REVOFIL AQUASHINE esančių peptidų, baltyminės medžiagos, atsakingos už organizme vykstančių procesų normalizavimą, skatinama odos ląstelių regeneracija ir maksimaliai intensyvus epidermio atjauninimas, kuris ypatingai rekomenduojamas brandžiai odai.

Intensyviai terapijai rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas, atliekant 1 kartą į 2 savaites. Reguliari/standartinė terapija: 3-4 procedūros, atliekant 1 kartą į 3-4 savaites. Kombinuota kursų terapija: priklauso individualiai, visus “Aquashine” preparatus galima įvairiai kombinuoti, efektyviausiam rezultatui pasiekti, atliekant pakaitomis 1 kartą į 2 savaites.

Plačiau apie procedūrą

  • Revofil Aquashine Classic”– švytinti ir sveika oda. Tai odos atgaivinimo priemonė su nekryžminta (non-crosslinked) hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu. Aktyvių ingredientų nauda – intensyvus drėkinimas, padidėjęs odos elastingumas, bioliftingas, stimuliuojama kolageno sintezė ir atstatomas optimalus kolageno lygis. Vyksta gili revitalizacija, atnaujinami odos dermos sluoksniai.
  • “Revofil Aquashine Bright”– tai odą atjauninantis ir antipigmentacinis produktas, sudarytas iš bioaktyvių ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, multivitaminai ir aminorūgštys. Šie ingredientai sumažina raukšleles, sutraukia poras, mažina pigmentaciją, skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Taip pat vyksta intensyvi revitalizacija, bioliftingas ir kraujagyslių stiprinimas.
  • “Revofil Aquashine Btx”– veido liftingui, mimikos raukšlių atpalaidavimui, botulino toksino efekto pratęsimui – be toksinų. Inovatyvaus preparato sudėtyje net 7 biomimetiniai peptidai – aktyvus atjauninimo kompleksas ir nekryžminta hialurono rūgštis (non-crosslinked) intensyviai drėkina odą, stangrina, didina jos elastingumą. “Anti–age” efektas.

Bioreparacijos su REVOFIL AQUASHINE procedūrų rezultatai:

Unikali sudėtis: 56 aktyvūs ingredientai, išgryninta hialurono rūgštis, 4 biomimetiniai peptidai:

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI