fbpx

MEZOTERAPIJA IR BIOREVITALIZACIJA

Kas yra biorevitalizacija?

BIOREVITALIZACIJA – tai odos atgaivinimo būdas ją drėkinant, atkuriant elastingumą bei suteikiant naują žvilgančią išvaizdą. Šis gydymo būdas yra jauninantis, jo metu naudojama hialurono rūgštis, kuri stebėtinai pagerina odos drėgmės lygį, oda kartu su smulkiomis raukšlelėmis išsilygina, tampa skaistesnė ir pastebimai jaunesnė.

Biorevitalizacija – tai kompleksinis odos atjauninimas hialurono rūgštimi.

Hialurono rūgštis odos ląstelėms suteikia galingą jaunystės impulsą:

  • Oda pasidaro stangri ir spindinti, nes sudrėkinama.
  • Išsilygina raukšlės ir klostės dėka kolageno ir elastino sintezės.
  • išsilygina odos spalva, ji įgauna natūralų rožinį atspalvį.

Hialurono rūgštis – tai natūrali žmogaus organizme aptinkama medžiaga. Ši rūgštis mūsų odos ląstelėse skatina kolageno gamybą ir regeneraciją. Taip pat hialurono rūgštis „pritraukia“ vandenį į mūsų odos ląsteles, tai gerina odos elastingumą, neleidžia atsirasti raukšlelėms. Pastebėta, jog šios medžiagos žmogaus organizme pradeda reguliariai mažėti sulaukus dvidešimties, būtent todėl pradeda prastėti odos būklė.

BIOREPARACIJA – mezoterapija kartu su biorevitalizacija

Norint atgauti ir išsaugoti jaunos odos kokybę, FILORGA siūlo sprendimą – mezoterapija kartu su biorevitalizacija ( bioreparacija). Tai visapusiškai veikianti procedūra: giliai drėkina odą, atstato jos stangrumą, elastingumą ir švytėjimą.

FILORGA VEIKLIŲJŲ MEDŽIAGŲ KOKTEILIS

Tai atjauninantis maitinamasis kompleksas, į kurio sudėtį įeina hialurono rūgštis ir aminorūgštys daugiau nei 50 veikliųjų medžiagų.

    VEIKIANTI KARTU SU UNIKALIU ATJAUNINANČIU KOKTEILIU NCTF®
■ Vitaminai (A, B, C, E) – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas
■ Aminorūgštys – skatina baltymų gamybą (elastino, kolageno ir t.t.)
■ Kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas
■ Nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių
■ Mineralai – šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jų atsiradimo
■ Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą

    Rezultatui pasiekti procedūra daroma 3 kartus ,vieną kartą per mėnesį.

REDERMALIZACIJA – reikšmingus anti-ageing apdovanojimus pelniusi revoliucinė odos kokybės gerinimo procedūra. Procedūros metu į odą injekuojamas unikalus gintaro rūgšties ir hialurono rūgšties derinys, kurio dėka oda juntamai patempiama ir atjauninama – pagerinamas odos elastingumas, drėgmės lygis, tolygėja odos atspalvis, sumažėja raukšlės ir amžiaus žymės. Gintaro rūgštis veikia pačias mitochondrijas – ląstelių energijos centrus – todėl oda atgauna gyvybingumą, gerėja jos apsauga nuo neigiamų išorės faktorių bei laisvųjų radikalų.

REDERMALIZACIJA – revoliucinė odos kokybės gerinimo procedūra, kurios dėka oda ne tik juntamai patempiama ir atjauninama, taip pat atgauna sveiką išvaizdą po tokių būklių kaip aknė bei rozacėja. Naudojant unikalų gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties derinį, pagerinamas odos elastingumas, drėgmės lygis, tolygėja odos atspalvis, sumažėja raukšlės ir amžiaus žymės.

  • Redermalizacijos procedūra sulaukė pasaulinio pripažinimo estetinės medicinos ir anti-ageing kongresuose – jai atiteko Geriausios odos kokybės gerinimo procedūros apdovanojimas AMEC Live and Visage kongrese 2017 -aisiais metais.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI