fbpx

EndoretGEL plazmos užpildas raukšlėms

Kas yra endoretGEL plazmos užpildas raukšlėms?

EndoretGEL yra naujovė grožio medicinos srityje. Tai išskirtinis, natūralus odos užpildas, ruošiamas tik iš paciento kraujo plazmos, neturintis jokių papildomų cheminių preparatų. Jis yra tarsi du viename: turi visas plazmos ( PRP ), o taip pat ir odos užpildų savybes. EndoretGEL paskirtis užpildyti raukšles, atstatyti suglebusios odos apimtį, skatinti veikti odos mechanizmus, atstatyti jos imunitetą.

EndoretGel nuo kitų užpildų skiriasi tuo, kad skatina natūralius odos atjauninimo procesus iš vidaus, neapsunkina audinių, švelniai užpildo raukšles, prideda trūkstamą audinių tūrį amžiaus paliestose vietose. Jis tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis ir turi itin stiprų atjauninimo efektą. Šis užpildas nesukelia alergijos, atmetimo reakcijų, nes tai tik Jūsų kraujas.

EndoretGEL ir veido raukšlės:  Subtiliai ir efektyviai užpildo raukšles kaktoje, aplink akis, sulygina nosies – lūpų raukšles, tinka vertikalioms raukšlėms virš viršutinės lūpos – suteikia prižiūrėtų, drėgnų ir sveikų natūralių lūpų išvaizdą.

EndoretGEL ir kaklo raukšlės: Labai geri rezultatai gaunami užlyginant raukšles ant kaklo taip vadinamus „amžiaus žiedus“, kurių korekcija su kitomis priemonėmis paprastai yra labai sunki.

EndoretGEL ir veido modeliavimas: Su Endoret Gel® puikiai galime modeliuoti skruostus, koreguoti veido ovalą, didinti prarastos odos tūrį. Rezultatas yra natūralus, užpildas nemigruoja.

Odos regeneracija su EndoretGEL: Su amžiumi odoje mažėja elastino, kolageno bei hialurono rūgšties. Plazma dermoje skatina jų gamybą, todėl oda tarsi atgyja iš naujo, tampa drėgnesnė, elastingesnė, stangresnė.

Kaip ir kada taikomas EndoretGELAtliekant procedūras nėra amžiaus apribojimų. Jos gali būti atliekamos bet kokiu metų laiku. Procedūrą rekomenduojama atlikti kas 4 mėnesius.

Rezultatas:

Rezultatas:

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika