fbpx

Lūpų formos ir apimties korekcija („lūpų putlinimas“)

Kas yra lūpų formos ir apimties korekcija?

Bėgant laikui lūpos natūraliai sausėja, netenka putlumo ir susiaurėja. Hialurono rūgšties užpildai gali pagerinti lūpų išvaizdą, patobulinti jų formą, struktūrą ir apimtį. Daugelis žmonių̨ turi susidarę̨ klaidingą nuomonę, kad hialurono rūgšties injekcijos į lūpas sukuria nenatūralų lūpų vaizdą ir jos tampa dirbtinai išpūstos bei akivaizdžiai pastebimos aplinkiniams, tačiau tiesa yra visai kitokia. Lūpas galima koreguoti labai subtiliai ir nepastebimai. Tokiu atveju moteris atrodo tiesiog su pilnesnėmis, simetriškomis bei drėgnesnėmis lūpomis, o aplinkiniai nė neįtaria apie atliktą procedūrą. Svarbu prisiminti, kad tik gydytojai gali atlikti hialurono rūgšties injekcijas, nes tik gydytojai užsiima komplikacijų po estetinių injekcijų sprendimu. Nepatyrusio specialisto rankose, hialurono rugšties švirkštas gali turėti neigiamų pasėkmių. 

Apie procedūrą ir kaip ji atliekama

Lūpų formos korekcija yra viena populiariausių nechirurginė estetinės medicinos procedūra, kuri gali būti atliekama tik licencijuotose įstaigose. Mūsų klinikoje procedūros metu, naudojant tik kokybiškus, sertifikuotus ir patikrintus hialurono rūgšties užpildus, yra didinama lūpų apimtis, koreguojamas lūpų kontūras ir asimetrija. 

Prieš procedūrą gydytojas atsako į visus pacientui kylančius klausimus. Pacientas kartu su gydytoju aptaria kokio rezultato galima tikėtis, kokie yra galimi šalutiniai reiškiniai, ko po procedūros reikėtų vengti. Prieš injekcijas visuomet injekuojama sritis yra patepama nuskausminamuoju kremu. Lūpų korekcija dažniausiai atliekama su 0.5 ml. arba 1.0 ml. tūrio švirkštais. 

Po procedūros galima alerginė reakcija, gali matytis nedideli paraudimai, taip pat visada yra mėlynių atsiradimo tikimybė. Kitą dieną po injekcijų lūpos gali būti patinusios. Dažniausiai šie šalutiniai poveikiai yra trumpalaikiai. 

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika