fbpx

MEZOTERAPIJA

Kas yra mezoterapija?

Mezoterapija – tai medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido ar kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Biologiškai veiklūs preparatai – grožio kokteiliai – patenka į 0,5–10 mm gylį, tiesiogiai veikdami korekcines zonas.

Tai vienas efektyviausių ir saugių šiuolaikinės estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų. Šia metodika efektyviai koreguojami odos ir poodžio amžiaus nulemti pakitimai ir estetiniai trūkumai.

Mezoterapija ypač efektyvi sprendžiant šias problemas:

Veidas:

Kūnas:

Mezoterapija leidžia įterpti būtinus vitaminus, aminorūgštis, mineralus į dermą (vidurinį odos sluoksnį), tai sunku pasiekti naudojant preparatus paviršiniu būdu (kosmetika). Preparatai yra netoksiški ir teigiamai veikia ne tik tą odos vietą, kur yra injekuojami, bet ir visą organizmą. mezoterapija teigiamai veikia odos mikrocirkuliaciją. Idealiai susiderina su kitomis kosmetinėmis veido ir kūno procedūromis (botulino injekcijos, plastinė chirurgija, cheminiai švitinimai ir pan.) Mezoterapija veikia efektyviai, ir jos poveikis išlieka ilgam.

Mezoterapijos protokolas

Koreguojamos vietos zonoje 2–10 mm gylyje plona adatėle nedidelėmis dozėmis įterpiami veiklūs preparatai. Veido, kaklo, dekoltė srityje naudojamos įvairios mezoterapijos technikos: derminis ir epiderminis napažas, mikropapulės. Jos leidžia sugrąžinti odos tonusą, padidinti drėgmės išlaikymą gilesniuose odos sluoksniuose, stimuliuoti metabolizmą ląstelių lygiu, prisotinti odą vertingomis veikliomis maitinamosiomis medžiagomis, stangrinti odą.

Linijinių injekcijų technika leidžia koreguoti raukšles ir sukurti palaikomąjį „karkasą“ veidui bei efektyviai kovoti su „antruoju pagurkliu“ ir modeliuoti veido ovalą. Po mezoterapijos procedūrų oda įgauna sveiką spalvą, tampa gaivi, kaip po gerų atostogų. Mezoterapija taikoma ir visai jauniems žmonėms.Pavyzdžiui, esant itin užterštai odai, bėrimams, mezoterapija leidžia atsisakyti antibiotikų ir greitai pašalinti uždegimo procesus. Esant kuperozei, pasitelkiami tokie preparatai, kurie stiprina kapiliarų sieneles, gerina mikrocirkuliaciją. Po tokių procedūrų kraujagyslių tinklelis veido srityje išnyksta arba tampa mažiau matomas. Pavyzdžiui, celiulitui gydyti vartojami tokie mezoterapijos preparatai, kurie skaido fibrozę ir riebalines sankaupas, gerina kraujotaką, limfotaką, sugrąžina odos elastingumą. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, specialistai rekomenduoja gydymo kursą pradėti nuo limfodrenažinio masažo (aparatu ar rankomis), tada atlikti mezoterapijos kursą, o rezultatams užtvirtinti – kūno įvyniojimus, masažą.

Mezoterapijos procedūrų kursas dalinamas į du periodus: intensyvų ir palaikomąjį. Intensyvų periodą dažniausiai sudaro 7–10 seansų, 1–2 kartai kas 7-10 parų. Palaikomojo periodo procedūrų dažnumas – 1–2 kartai per mėnesį.

Kontraindikacijos:

Absoliučių kontraindikacijų nėra, tačiau būtinai praneškite mezoterapijos specialistui apie savo sveikatos būklę, ypač jei yra:

kraujo krešėjimo sutrikimas; vartojate antikoaguliantų ir antiagregantų;
kraujagyslių patologija;
nėštumas;
tulžies pūslės akmenys;
alergijos.
Šalutinis mezoterapijos poveikis priklauso nuo individualių organizmo savybių, preparatų, procedūros atlikimo technikos. Tai gali būti paraudimas, ypač veido ir kaklo srityje, kuris dažniausiai praeina per valandą po procedūros; patinimas, mikrohematomos (mėlynės), kurios gali atsirasti pirmųjų procedūrų metu, ypač atliekant riebalinių sankaupų korekciją.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI