fbpx

Profhilo - 5 jaunystės taškų injekcijos

Kas yra Profhilo?

PROFHILO® tai inovatyvus metodas, kurio tikslas yra sustabdyti fiziologinį hialurono rūgšties (HA) kiekio mažėjimą odoje, atkuriant drėgmės kiekį, odos elastingumą ir tonusą, sukeliant gilaus drėkinimo ir mechaninio odos pakelimo poveikių derinį. Preparate esančios skirtingo molekulinio svorio HA formulės grindžiamos Hydrolift® poveikiu.

Plačiau apie procedūrą

Hialurono rūgštis (HA) yra natūraliai žmogaus organizme esantis polisacharidas, kurio pagrindinė funkcija yra palaikyti tinkamą drėgmės kiekį audiniuose. Daugumoje audinių, įskaitant odą, ji yra pagrindinis tarpląstelinis komponentas. PROFHILO® yra didelio molekulinio svorio (H-HA) ir mažo molekulinio svorio (L-HA) hialurono rūgšties buferinis fiziologinis tirpalas. Jame naudojama didelio ir mažo molekulinio svorio HA yra gaunama biologinės fermentacijos procese be cheminių modifikacijų, todėl puikiai toleruojama. 

PROFHILO® skirtas naudoti veido ir kūno procedūroms. Tačiau jis ypač tinka naudoti skruostikaulinei ir apatinei veido sritims.

Rekomenduojama atlikti dvi procedūras su mėnesio pertrauka ir priklausomai nuo senėjimo lygio, galima pakartoti dar vieną papildomą procedūrą po dviejų mėnesių. Kartoti procedūrų ciklą du kartus per metus.

Skruostikaulinės ir apatinės veido sritčių gydymui pasirenkami 5 taškai (bio-estetiniai taškai), kuriuose į odą bus sušvirkšta PROFHILO®:

1) Skruostikaulinis kontūras

2) Nosies pagrindas

3) Apatinio kramslio kraštas

4) “Marionetinė” raukšlė ir lūpų kampučiai

5) Apatinio žandikaulio kampas

Tokia injekcijos technika sutelkia PROFHILO® poveikį į sritį, kurioje oda yra praradusi elastingumą, stangrumą bei tonusą, nustatytą junginio tūrį sukoncentruojant keliose anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kurie pasklinda tarp audinių, suteikiant natūralų ir ilgalaikį skruostikaulinės odos srities atsinaujinimą.

Rezultatai

Rekomendacijos

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI