fbpx

Hydrafacial Anti-aging 6 procedūrų kursas

Sutaupyk iki 138€

Plano kaina 396€ vietoje 534€

Kam skirta procedūra?

Procedūra skirta odos būklei gerinti, norintiems ne tik švarios, skaisčios ir pridrėkintos odos efekto, bet ir norint atjauninti veido odą, lėtinti jos senėjimo procesus ar sumažinti smulkias raukšleles, pigmentaciją.

Į pasiūlymą įeina:

Kas tai?

6 procedūros HydraFacial Anti-aging. Šios medicininės – kosmetologinės veido procedūros yra atliekamos siekiant puoselėti ir pasiekti tobulos odos rezultatą. Šios ilgalaikę naudą skatinančios procedūros tinka spręsti įvairias odos problemas ir gali būti pritaikytos pagal specifinius visų tipų odos poreikius. Akivaizdūs rezultatai matomi iškart po procedūros – tą pačią dieną! Odai suteikiamas ypatingas spindesys ir stangrumas, veido oda atjauninama. Procedūra gali būti atliekama 1-2 k. per mėnesį, jei specialistas konsultacijos metu nerekomenduoja kito procedūrų skaičiaus ir Jums tinkamo procedūrų dažnio.

 

HydraFacial MD® procedūras galima derinti su kitomis kosmetologinėmis, estetinės dermatologijos procedūromis ar plastinės chirurgijos operacijomis. Ypatingai rekomenduojama prieš lazerines ar estetinių injekcijų procedūras.

Kurso eiga:

Viso 6 vizitai.

Kviečiame registruotis vizitui

  Black Friday

  Nuolaidos iki -60%

  Kviečiame registruotis vizitui

  JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

   Sutinku su puslapio privatumo politika