fbpx

HydraFacial MD®Base

Kas yra HYDRAFACIAL MD®BASE?

Įvairios HydraFacial MD® medicininės – kosmetologinės veido procedūros yra atliekamos siekiant puoselėti ir pasiekti tobulos odos rezultatą. Šios ilgalaikę naudą skatinančios procedūros tinka spręsti įvairias odos problemas ir gali būti pritaikytos pagal specifinius visų tipų odos poreikius. Akivaizdūs rezultatai matomi iškart po procedūros – tą pačią dieną! Odai suteikiamas ypatingas spindesys ir stangrumas, todėl kai kurios procedūrų programos gali būti atliekama prieš svarbų renginį ar vakarėlį. Ilgalaikiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 3–5 procedūrų kursą. Procedūra gali būti atliekama 1-2 k. per mėnesį, jei specialistas konsultacijos metu nerekomenduoja kito procedūrų skaičiaus ir Jums tinkamo procedūrų dažnio.

HydraFacial MD® procedūras galima derinti su kitomis kosmetologinėmis, estetinės dermatologijos procedūromis ar plastinės chirurgijos operacijomis. Ypatingai rekomenduojama prieš lazerines ar estetinių injekcijų procedūras.

Kokiai veido odai tinka HydraFacial MD® Base procedūra?

HydraFacial MD® Base rekomenduojama bet kokio amžiaus asmenims – tiek paaugliams, tiek ir brandaus amžiaus, kurie neturi didelių veido odos būklės problemų ir nori greitos procedūros metu atstatyti veido odos švarą, drėgmę ir tonusą.

Koks rezultatas po HydraFacial MD® Base veido procedūros?

HydraFacial MD® Base procedūros metu HydraFacial MD® aparato vakuumo, specialių serumų bei rūgštinio pilingo pagalba pasiekiamas rezultatas:

Veido oda atgaivinama, išvaloma, nušveičiama;
Lyginamos smulkios veido odos raukšlelės;
Atstatoma odos drėgmė;
Mažinamos išsiplėtusios odos poros;
Atstatoma veido odos spalva;
Sveikos ir švarios odos efektas.
HydraFacial MD® Base procedūros eiga:

Odos demakiažas ir paruošimas procedūrai;
Negyvų odos ląstelių eksfoliacija Vortex technologijos, vakuumo ir Activ-4 serumo pagalba. Activ-4 sudėtyje esanti pieno rūgštis, gliukozamino ir dumblių ekstraktai valo, drėkina, šviesina ir stangrina odą;
Atliekmas rūgštinis pilingas (preparatas parenkamas pagal veido odos būklę);
Paviršinių ir sunkiai pasiekiamų kamedonų ekstrakcija Vortex technologijos, vakuumo bei Beta-HD serumo pagalba; Beta-HD serume esanti silicio rūgštis ir gluosnio žievės ekstraktai eksfolijuoja, medaus ir pelkinės vingiorykštės drėkina, ramina veido odą.
Giluminis odos drėkinimas, stangrinimas, detoksikavimas Vortex technologijos, vakuumo bei serumo Antiox+ pagalba.
Procedūra baigiama padengiant veido odą drėkinamuoju apsauginiu kremu.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika