fbpx

Karboksiterapija

Kas yra karboksiterapija?

Neinvazinė, daugiafunkcinė Karboksi terapija – viena iš efektyviausių ir saugiausių veido procedūrų šiuolaikinėje kosmetologijoje. Procedūra padidina deguonies srautą. Kuo daugiau deguonies patenka į audinius, tuo daugiau šlakų ir toksinų pašalinama iš audinių. Pagerėja kraujotaka, limfos nutekėjimas. Suaktyvėja ląstelių metabolizmas ir mikrocirkuliacija, stimuliuojama ląstelių energija, aktyvuojami fibroblastai, kurie skatina kolageno skaidulų atsinaujinimą.

Ši procedūra skirta priešlaikinio senėjimo prevencijai, gilių ir smulkių raukšlelių mažinimui, odos elastingumui ir tonusui gerinti, patamsėjusių ir paburkusių paakių odos būklei gerinti, veido ovalo korekcijai, išsiplėtusių porų ir aknės randelių mažinimui, papilkėjusios odos skaistinimui.

Kada taikoma ši procedūra?

Neinvazinė Karboksi terapija – tai unikali terapinė sistema. Ši technologija sudaryta iš anglies oksidu prisotintos kaukės ir gelio – aktyvatoriaus. Tepant gelį ant kaukės vyksta reakcija, kurios metu yra generuojamas, aktyviai besiskverbiantis į odą CO2. Vykstant reakcijai oda gauna stiprų stimulą regeneracijai, anglies dvideginis išplečia kraujagysles ir taip suaktyvėja kraujotaka. Sustiprinta kraujotaka pagreitina metabolizmą taip šalindama toksinus. Audiniai prisotinami deguonies, užtikrinamas gilus drėkinimas. Oda atrodo žymiai šviesesnė, gaivesnė, lygesnė ir elastingesnė jau po pirmo naudojimo. Labai veiksminga mėlynių, patinimų bei spuogų gydymui.

 

Svarbiausi ingredientai:

  • Natrio bikarbonatas – skyla į CO2, minkština, valo odą, aktyvina ląstelių veiklą;
  • Rožių žiedlapių ekstraktas – skatina ląstelių regeneraciją, pasižymi priešuždegiminėmis, baktericidinėmis savybėmis, tonizuoja, ramina odą, stabdo odos senėjimo procesus skatina ląstelių atsinaujinimą;
  • Saldymedžių šaknų ekstrakte – veikia kaip antioksidantas, veikia priešuždegimiškai, stangrina, jaunina odą;

PASTABA: Procedūros metu gali atsirasti trumpalaikis paraudimas, gali būti jaučiamas perštėjimas.

Rezultatai

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika