fbpx

LINES AND VOLUMES RITUAL

Kas yra LINES AND VOLUMES RITUAL?

Valmont yra kovos su senėjimo požymiais priemonių meistrai nuo 1985 m. Tai unikali Šveicariška ląstelinė kosmetika, kuri suteikia itin veiksmingą priežiūrą ir garantuoja greitą bei ilgai išliekantį rezultatą. Išskirtinės kokybės Valmont priežiūros priemonės yra Alpių ingredientų ir pažangių mokslinių technologijų derinys. Ištikimi ląstelinei terapijai, Valmont atrado molekules, turinčias savybių, reikalingų kovai su senėjimo požymiais: DNR ir RNR. Šis dinamiškas duetas, esantis Valmont odos priežiūros produktuose, stimuliuoja ir stiprina ląsteles, veikiamas laiko ir kasdienybės, atskleisdamas puikią, švytinčią odą. Valmont sukūrė platų priežiūros priemonių spektrą, apimantį keturis ritualus: drėkinimą, energiją, švytėjimą ir stangrumą – kad jų siūlomi produktai intensyviai veiktų ir teiktų ypatingą priežiūrą jautriai odai.

Apie Valmont LINES AND VOLUMES RITUAL procedūrą:

Procedūra prasideda nuo kruopštaus makiažo pašalinimo naudojant išskirtinę Valmont techniką: „Butterfly Motion“ (originali Valmont naujovė). Kosmetologas atsargiai pašalina visus makiažo pėdsakus ir visas priemaišas, naudodama Valmont valymo produktus, WHITE FALLS ir VITAL FALLS. Tuomet atliekama mechaninė eksfoliacija, praturtinta vitaminu C, kad atgaivintų odą. Po jos, oda stangrinama ypač efektyviais kėlimo judesiais, kurių poveikį padidina PRIME RENEWING PACK ir V-SHAPE FILLING CONCENTRATE. Kitu procedūros etapo metu naudojama REGENERATING kaukė, kuri yra pagaminta iš gryno natūralaus kolageno. Galiausiai yra atliekamas ICCT užbaigiamasis žingsnis, kurio metu naudojamas medūzų kolagenas ir produktai iš AWF5 (Valmont Anti-Wrinkle Factor).

Valmont MOKSLU PAGRĮSTAS EFEKTYVUMAS – vienas prabangiausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje JAU Lietuvoje. Tai unikali kosmetika ir odos puoselėjimo procedūros, pagrįstos filosofija naudoti tik efektyviausius ingredientus ir siekti tobulumo. Per pastaruosius 30 metų Valmont sujungė SPA ir profesionalią gydymo metodologiją, leidžiančią pasiekti maksimalius ir ilgalaikius rezultatus.

Odos gydymo ir puoselėjimo procedūros Lietuvoje atliekamos tik Perfectus Clinica klinikoje. Specialius mokymus baigę specialistai atitinka šveicariškus reikalavimus ir pripažinimą.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika