fbpx

,,Perfectus clinica“
klinikos vadovė
ir įkūrėja Agnė
Černičenko.

Klinikoje padeda stabdyti senėjimo procesus

Apie didžiulį norą ir užsidegimą kurti verslo vertę kiekvienai moteriai, kuri investuoja į savo sveiką ir ilgalaikį grožį, kalbamės su „Perfectus clinica“ klinikos vadove ir įkūrėja Agnė ČerniČenko.

Kaip veikia grožis?

Daugėja tiek moterų, tiek vyrų, nepatenkintų savo išvaizda: „Šiandien išvaizda dažnu atveju lemia sėkmę aplinkoje. Vis dėlto tam nereikia kardinalių pokyčių. Visos šių dienų tendencijos kalba apie sveiką gyvenseną, natūralumą, subtiliai pristabdytą
senėjimo procesą“, – pastebi A. Černičenko.
Agnei daugiausia džiaugsmo teikia po procedūrų išaugęs moterų pasiti kėjimas ir su tuo susiję gyvenimo pokyčiai: „Dažniausiai reikia visai nedaug“, – teigia ji.

Be skausmo ir kuo natūraliau – įmanoma

Vienos didžiausių pasaulinio lygio investicijų dabar keliauja būtent į grožio technologijų tobulinimą. Geriausių naujų sprendimų paieška nuolat užsiimanti A. Černičenko teigia, kad pasaulyje ir „Perfectus clinica“ klinikose dabar viskas sukasi aplink aparatinę, lazerinę mediciną, greitesnį, neskausmingą ir kūno nežalojantį procedūrų atlikimo procesą. Be to, ji ir jos įkurtų klinikų specialistai yra absoliutūs natūraliai atrodančio grožio ambasadoriai: „Mes dirbame tam, kad padėtume sustabdyti senėjimo procesus taip, jog niekas nepastebėtų ir žmogus atrodytų tiesiog natūraliai pailsėjęs“, – šypsosi „Perfectus
clinica“ klinikos vadovė. 

Situacija rinkoje – pasimetimas 

Paslaugų pasiūla rinkoje yra didžiulė. Tarp žmonių pastebima vis daugiau pasimetimo estetinės medicinos srityje, daug bandymų ir, be abejonės, nesėkmių. Su patyrusiu specialistu sudarius grožio planą viso to galima išvengti. „Svarbiausia, puoselėti sveiką odą. Tinkamai ir reguliariai ją prižiūrint teks mažiau investuoti ateityje. Grožio planas ir disciplina padės nepasimesti, o procedūros bus atliktos nei per vėlai, nei per anksti. Visada labai svarbu ne tik saikas, bet ir laikas“, – pabrėžia A. Černičenko.

Ilgalaikiai grožio partneriai

Agnė, kaip klinikos įkūrėja, 2023 metais brandino naujas mintis ir ieškojo, ką ji galėtų pasiūlyti klientui, kad jam nebereikėtų lakstyti po įvairias klinikas ir ieškoti akcijų procedūroms: 

„Mums svarbi ilgalaikė partnerystė su klientu, kad jis surastų savo specialistus, kurie žino jo poreikius, lūkesčius ir, svarbiausia, kartu sudaryti ilgalaikį bei individualų jaunystės puoselėjimo planą, taip taupant jo finansus“, – sako A. Černičenko.

„Perfectus clinica“ pristato Pirmo karto pasiūlymus, kurių metu galima išbandyti klinikoje esamas paslaugas, nebijoti klausti, kalbėti apie tai, kas aktualu, susidraugauti su specialistais. Išbandyk pigiau jau šią žiemą

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika