fbpx

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU – saugus, efektyvu ir taupo laiką

Agnė Černičenko, plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos „Perfectus clinica“ įkūrėja ir vadovė

Palangoje duris atvėrė estetinės medicinos klinika „PERFECTUS CLINICA.“

Sveikatos ir grožio industrijoje esu jau 17 metų – mūsų tikslas buvo Palangoje atidaryti kliniką, kurioje kiekvienas klientas rastų sau tinkamas ir prieinamas paslaugas, atvirai ir paprastai susidraugautų su specialistu, drąsiai klaustų įvairiausių klausimų, kurie neretai visuomenėje – nepatogūs ir nediskutuojami. 

Vienas tokių klausimų, apie kuriuos neretas klientas drovisi kalbėti – plaukelių šalinimas. Šiandien nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo kūno, veido ir intymių zonų mūsų visuomenėje – nebe naujiena. 

Tai – kasdieninė higienos procedūra, kurią atlieka tiek moterys, tiek vyrai. Plaukelių šalinimo galimybių kosmetologijoje ir estetinėje medicinoje yra daugybė – nuo skutimosi peiliuku kiekvieną rytą iki ilgalaikės depiliacijos lazeriu. 

Technologijos sparčiai žengia į priekį, ilgalaikis, saugus ir efektyvus metodas pašalinti nepageidaujamus plaukelius – lazerinė depiliacija.

Efektyvu ir paprasta?

Kodėl verta atlikti lazerinę depiliaciją? Ar tai nėra tik didelių pinigų išmetimas?

Plaukelių šalinimas lazeriu išpopuliarėjo pasaulyje dėl savo efektyvumo, saugumo, ilgalaikiškumo ir finansinio atsiperkamumo, nustumdamas trumpalaikius plaukelių pašalinimo metodus. Man lazerinė depiliacija asocijuojasi su ilgalaikiu komforto jausmu ir mažiau rūpesčių, tai leidžia džiaugtis sveika, lygia ir gražia oda.

Ir nors lazerinė depiliacija – ne naujiena pasaulyje ir Lietuvoje, vis dar sklando nemažai mitų bei įvairių „už ir prieš” apie ją – ar verta atlikti lazerinę depiliaciją.

Kodėl verta:

  1. NEŽALOJAMA ODA. Atliekant plaukelių šalinimo procedūras lazeriu, nepažeidžiame viršutinio odos sluoksnio, taip išvengiame galimų odos pažeidimų, infekcijų bei įauginėjančių plaukų. Jeigu turite problemą dėl įauginėjančių plaukelių ir susidarančių folikulų – lazerinė depiliacija yra tinkamas sprendimas odos gydymui, nes atlikus pirmą procedūrą, plaukas nustoja įauginėti, taip palaipsniui gydoma oda. Lazerinė depiliacija sunaikina plauko folikulą, jis nebeatauga. Tyrimais patvirtinta, kad lazerinė depiliacija gydo odą.
  2. ILGALAIKIS EFEKTAS. Atlikus 4-8 procedūrų kursą, pamiršite apie kasdieninį rūpestį dėl ataugančių plaukelių. Jau po pirmos procedūros pajausite rečiau augančius plaukus, nes dalis jų iškrenta. Lazerinė depiliacija atliekama kas 6 savaites, kai vėl pradeda augti naujas plaukelių ruožas. Kartoti procedūrą dažniau neverta, nes lazeris neturi taikinio (naujų plaukelių), todėl turime laikytis gydytojo nurodymų – atvykti numatytu laiku pakartotinei procedūrai. Atlikus procedūrų kursą, kurį rekomenduoja gydytojas (6-8 kartai), vėliau palaikomąją procedūrą rekomenduojama pakartoti pagal poreikį, kartą per metus.
  3. Naujausios lazerinės technologijos – neskausmingos, todėl nereikia kankintis kiekvieną mėnesį atliekant depiliaciją cukrumi ar vašku arba ryte gaišti laiko duše skutant plaukus peiliukais. Sukurtos neskausmingos ir efektyvios technologijos leidžia klientui nepatirti nemalonių pojūčių.

Sunku surasti argumentų prieš ilgalaikį plaukų šalinimą, tačiau apžvelgsiu dažniausius mitus:

  1. Ilgalaikės depiliacijos atsiperka jau per pirmus kartus. Kiti plaukelių šalinimo metodai atliekami kasdien ar kas mėnesį ištisus metus. Todėl, iš tiesų, Jūs sutaupote savo biudžetą ir, žinoma, laiką. 
  2. Netiesa, jog lazerinė depiliacija – labai skausminga. Naujausios lazerinės technologijos šaldo odos paviršių, taip apsaugomas odos paviršius nuo galimų nudegimų ir skausmo pojūčio.
  3. Daugelis mano, jog po procedūros oda išsausėja – iš tiesų plaukeliai ant odos sulaiko drėgmę, apsaugo odą, šalinant plaukelius, gali atsirasti odos sausėjimo pojūtis, bet taip yra ne dėl lazerinės procedūros, o dėl natūralios plaukelių pašalinimo apsaugos – tai vyksta visada šalinant plaukus.
  4. Sakoma, jog plaukeliai atauga, jei procedūrų lazeriu nekartoji nuolat, tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, jog atlikus paskirtą gydytojo plaukelių šalinimo kursą, plaukeliai išnaikinami 85-95 % negrįžtamai. 

Lazeris – išsigelbėjimas ir vyrams

Nepamirškime, kad vyrai taip pat kenčia nuo įauginėjančių plaukų ir kasdieninio barzdos, krūtinės, pažastų skutimo bei odos dirginimo. Nuo kasdieninio odos skutimo vyrų veido, kaklo, kūno oda tampa itin jautri ir sudirgusi, dažnu atveju spuogeliai nuskutami po kelis kartus, pažeidžiama oda atsiranda injekcijos galimybės, oda randėja. 

Tad lazerinė depiliacija – tikras išsigelbėjimas odos gydymui ir vyrams.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika