fbpx

Atsisveikinkite su celiulitu: šis aparatas sukels tikrą revoliuciją grožio pasaulyje

Technologinis proveržis, kuris pakeis požiūrį į celiulito gydymą bei odos tekstūros gerinimą, – taip yra pristatomas naujasis „BTL Emtone“ aparatas, žadantis unikalų ir itin efektyvų celiulito gydymą. Kuo šis aparatas ypatingas ir kodėl celiulito gydymas daugiausia priklauso nuo paties paciento, pasakoja „Perfectus Clinica“ įkūrėja ir vadovė, „Grožio mitų griovėjos“ projekto bendraautorė Agnė Černičenko.

Agne, papasakokite, kas yra „BTL Emtone“?

„BTL Emtone“ – pirmasis ir vienintelis prietaisas, kuris vienu metu nepertraukiamai tiekia tiek šiluminę energiją aukšto dažnio radijo bangomis, tiek mechaninę tikslinę slėgio energiją, kad neinvaziškai ir veiksmingai pašalintų visas pagrindines celiulito ir suglebusios (praradusios stangrumą) odos priežastis. Neabejoju, kad šis aparatas sukels tikrą revoliuciją grožio pasaulyje.

Kodėl ir kaip jį pasirinkote?

Kaip moteris, mama ir klinikos vadovė žinau, kaip moterys pavargo nuo amžinos celiulito temos, informacijos gausos, milžiniškos pasiūlos ir efektyviausių gydymo būdų paieškų. Atvirai sakau, geros įrangos kūnui ir kūno procedūroms ieškojau labai ilgai. Rinka yra perpildyta ir tikrai sunku išsirinkti efektyvią, apčiuopiamų rezultatų suteikiančią įrangą. Šių prietaisų kainos, patikėkite, labai aukštos, todėl sprendimas įsigyti vieną ar kitą aparatą svarstomas labai ilgai ir rimtai, pasveriant visus už ir prieš. Be to, visuomet yra dvi medalio pusės. Atlikdami veido procedūras mes, specialistai, galime daugiau kontroliuoti rezultatą, o su kūno aparatais – kiek kitaip. Kad ir su kokia efektyvia įranga atliekamos kūno procedūros, ne mažiau svarbus darbas lieka klientui. Nuo to, kaip jis maitinsis, elgsis po procedūrų ir prižiūrės savo kūną, taip pat priklausys rezultatas. Ne paslaptis, kad pati visuomet siekiu maksimalių rezultatų ir ieškau procedūrų bei aparatų, kuriuos galėčiau drąsiai rekomenduoti klientėms. Aparatai – ne chirurgija, kurios rezultatai akivaizdūs, pvz., nusiurbus riebalus tikrai matysime akivaizdų rezultatą. Kūno koregavimo procedūros reikalauja kantrybės ir nuoseklaus darbo. „BTL Emtone“ įrangą pasirinkau po labai ilgų svarstymų. Pasirinkimą lėmė stiprus „BTL Medical Technologies“ vardas („BTL Medical Technologies“ jau daugiau nei 25 metus kuria inovatyviausią medicinos įrangą), žinomumas pasaulyje, daug rimtų medicininių studijų, pagrindžiančių įrangos efektyvumą ir FDA patvirtinimas. Man taip pat labai svarbu procedūrų saugumas. Šio gamintojo įrangos itin saugios pacientams, nėra poprocedūrinio gijimo laiko.

Minėjote perpildytą rinką, kuo „BTL Emtone“ skiriasi nuo kitų rinkoje esančių aparatų?

Šiandienėje grožio rinkoje išties labai daug įvairių aparatų, procedūrų, priemonių, celiulito gydymo būdų, kad sunku net išsirinkti. Dabar labai daug aparatų veikia vakuumo principu, tačiau pastaruoju metu atsirado straipsnių, kad naudoti vakuumą – nėra naudinga mūsų odai. „BTL Emtone“ – pirmasis celiulito gydymo aparatas, kuris sujungia du tikslus – stangrinti, lyginti odą ir mažinti riebalinio audinio perteklių – į vieną ir, derinant energetinius bei mechaninius būdus, padeda pasiekti efektyviausią rezultatą.

Kaip jis veikia?

Naudojant „BTL Emtone“ vienu metu nepertraukiamai veikia ir vienapolės radijo bangos, ir tikslinė slėgio energija. Taip gaunamas terminis ir mechaninis efektas. Būtent ta inovatyvi dviejų veikiančių energijų kombinacija ir duoda puikių ir akivaizdžiai pastebimų rezultatų. Ši technologija kovoja su celiulito priežastimis, t. y. padidėjusiomis riebalų ląstelėmis, dėl ko paveikiamas jungiamasis audinys ir odos paviršius ima atrodyti lyg apelsino žievelė, sutrikusia kraujotaka bei limfotakos problemomis. „BTL Emtone“ ne tik eliminuoja simptomus ar gerina estetinį vaizdą, jis pašalina priežastis spręsdamas problemą iš esmės.

Ar prietaisas efektyvus visų tipų celiulitui gydyti?

Taip, prietaisas veikia visų stadijų ir tipų celiulitą.

Ar tai reiškia, kad jis tinka visiems pacientams be išimties? Kam jis skirtas?

„BTL Emtone“ idealiai tinka tiems, kurie nori neinvazinio, efektyvaus celiulito gydymo, odos stangrinimo ir bendro odos išvaizdos bei fiziologinės funkcijos pagerinimo. Tai neinvazinė procedūra, skirta pacientams, turintiems visų lygių ir tipų celiulito problemų ir odos laisvumą. Neribojamas nei kūno masės indeksas (KMI), nei odos tipas ar juo labiau spalva. Žinoma, procedūros šiuo aparatu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir žindančioms moterims.

Kokioms kūno zonoms galima naudoti šį prietaisą?

Prietaisą galima naudoti bet kuriai probleminei kūno vietai, kur yra celiulito ir /ar odos laisvumo. Dažniausiai tai yra rankos, pilvas, kojos, juosmuo, nugara ir itin moteris erzinanti zona – „liemenėlės riebalai“.

Kaip vyksta procedūra?

Procedūra trunka iki 20 minučių. Taupome laiką, nes „BTL Emtone“ technologija sukurta taip, kad viskas telpa viename antgalyje ir veikia vienu metu. Net pačių „BTL Emtone“ šūkis yra „neskausminga kova su visomis celiulito priežastimis taupant Jūsų laiką“. Prietaisas radijo dažnio energiją naudoja tam, kad sušildytų odą iki maždaug 44 laipsnių Celsijaus. Esant tokiai temperatūrai, kolagenas patiria struktūrinius pokyčius, kurie suspaudžia esamas kolageno skaidulas ir skatina naują kolageno gamybą. Dėl to oda stangrėja. Tuo pačiu metu, taikydamas slėgio bangų terapiją, „BTL Emtone“ skatina kraujotaką ir stimuliuoja odą. Dėl to nesikaupia skysčiai, kurie prisideda prie nelygios celiulito išvaizdos. Po procedūros per kitas savaites ir mėnesius besigaminantis naujas kolagenas stangrina odą ir išlygina riebalų sankaupas, kurios ir formuoja celiulito duobutes.

Iš gamintojo šūkio supratau, kad procedūra visai neskausminga, koks jos pojūtis?

Procedūra išties – neskausminga. Kai kurie pacientai pojūtį lygina su karšto akmens masažu kartu su intensyvia vibracija. Gydymas – komfortiškas, nėra jokio gijimo ar poprocedūrinio laiko.

Ar rezultatai yra ilgalaikiai?

Kaip minėjau, kūno korekcijos tikrai sudėtingos ir reikalauja ne tik prabangios, efektyvios darbo įrangos ir specialistų pastangų, bet ir pačių pacientų indėlio. Daugiausia būtent nuo paciento požiūrio priklauso, koks rezultatas bus pasiektas ir kiek laiko jis išsilaikys. Man visuomet patinka remtis moksliniais straipsniais, o ne svarstymais bei gandais, veikia ar neveikia. Taigi remiantis moksliniais dokumentais ir FDA patvirtinimais, rezultatai, pasiekti „BTL Emtone“ prietaisu, yra ilgalaikiai, jei ir pats pacientas laikosi atitinkamų mitybos bei gyvenimo būdo įpročių. Jei po procedūrų pacientas iškart lekia valgyti į greitojo maisto užkandinę, apie kokius sėkmingus ilgalaikius rezultatus galima svajoti.

Ko galima tikėtis iš „BTL Emtone“?

Riebalinių ląstelių ir apimčių sumažėjimo, aktyvaus kolageno gamybos skatinimo, akivaizdžiai matomo geresnio odos elastingumo, geresnės kraujotakos ir limfotakos.

Minėjote, kad remiatės moksliniais tyrimais. Ką mokslas sako apie „BTL Emtone“?

„BTL Emtone“ prietaisą sukūrė vienas iš pirmaujančių radijo dažnio technologijų gamintojų. Norint gauti FDA patvirtinimą, buvo būtina atlikti griežtus klinikinius tyrimus. Atlikti tyrimai parodė, kad po procedūrų „BTL Emtone“ aparatu celiulitas vizualiai sumažėjo iki 93 %, apimtys vidutiniškai – 1,43 centimetro, odos elastingumas pagerėjo 86 %, kolageno padaugėjo 59 %, elastino – 64 %, dermio tankumas padidėjo 44 %, o pacientų pasitenkinimas – 90 %.

Kiek procedūrų rekomenduojama? Kas kiek laiko jas reikia atlikti?

Pirmojo apsilankymo metu specialistas parengia individualų gydymo planą. Daugumai pacientų atliekamos keturių gydymo procedūrų kursas po vieną ar du kartus per savaitę. Gydymas paprastai trunka apie 20 minučių, priklausomai nuo gydomos srities. Svarbu suprasti, kad tai nėra vienkartinis gydymas. Gydytojai rekomenduoja tolesnes palaikomąsias sesijas kas 3–12 mėn.

Ar galima derinti gydymą „BTL Emtone“ aparatu su kitais celiulito gydymo būdais?

Galima, tik svarbu įvertinti, ar reikia. Visuomet rekomenduoju laikytis sudaryto gydymo plano ir tartis su specialistu. Tikrai neverta lakstyti per klinikas ir procedūras bei leisti pinigus tikintis vis stebuklingesnio rezultato. „BTL Emtone“ aparatas ir yra sukurtas tam, kad būtų koncentruotai pasiektas maksimalus rezultatas atliekant vieną procedūrą. Tik dėl to jis ir atsirado „Perfectus Clinica“ klinikoje (šypsosi). Džiugu, kad esame pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, galintys pasiūlyti procedūras šiuo prietaisu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI