fbpx

Kūno formų kontūravimas su BTL EMSCULPT

Kas yra BTL EMSCULPT?

Pasaulio įžymybių pamilta procedūra, leidžianti šiek tiek atsipalaiduoti ir pamiršti alinančias treniruotes bei dietas, sutaupyti brangaus laiko ir be jokių pastangų, skausmo ar plastikos chirurgo įsikišimo mažinti riebalinį sluoksnį ir auginti raumenis!

BTL EMSCULPT – analogų neturintis neinvazinis prietaisas, skirtas pilvo preso, sėdmenų, blauzdų raumenų stiprinimui, auginimui bei ryškinimui, nepriklausomai nuo paciento amžiaus, odos tipo ar kūno masės indekso. 

Pacientams, turintiems daugiau riebalinio audinio, procedūra padės jį sumažinti, pastiprinti, pastangrinti bei auginti raumenis, padailinti kūno linijas, o tiems, kurių riebalinis sluoksnis nėra didelis, procedūros padės raumenis išryškinti.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu aparatas skleidžia aukšto intensyvumo elektromagnetines bangas, kurios verčia raumenis intensyviai susitraukinėti – taip mažėja riebalinis sluoksnis, stiprėja raumenys, didėja jų masė.

Remiantis mokslinių tyrimų duomenimis, raumenų masė padidėja vidutiniškai 16 %, ir net vidutiniškai 96 % pacientų liko patenkinti rezultatais!

Po procedūros

16%

Vidutiniškai padidėjusi raumenų masė

19%

Vidutiniškai sumažėjusių riebalų

Svarbu!

Didėjantis aparatinės medicinos populiarumas ir paklausa skatina vis didėjančią klastočių ir analogų pasiūlą rinkoje, kurios gali būti ne tik neveiksmingos, bet ir pavojingos sveikatai. Prieš renkantis įstaigą, kurioje atliksite procedūrą, įsitikinkite, jog prietaisas yra pažymėtas CE ženklu (reiškiančiu, jog produktas yra įvertintas paties gamintojo ir yra laikomas atitinkančiu Europos Sąjungos saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus). Be to, aparatas turi turėti JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) išduodamą sertifikatą, kuris rodo, jog gaminys yra ne tik saugus naudoti, bet ir efektyvus – sertifikatas patvirtina, kad įrenginio efektyvumas yra įrodytas moksliniais tyrimais.

Rezultatai prieš ir po procedūros

Layer 1 Layer 2
bi1 bi1a
Layer 1A Layer 2S

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika