fbpx

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Kas yra plaukelių šalinimas lazeriu?

Soprano Ice yra pažangiausia plaukų šalinimo sistema, apjungianti kelias lazerių bangas ir technologijas. Tai leidžia efektyviai ir saugiai atlikti lazerines epiliacijas visų tipų odai. Remiantis klinikiniais tyrimais – tai saugiausias lazerinės epiliacijos metodas visiems odos tipams. Procedūra yra praktiškai visiškai neskausminga, dėl unikalios Soprano Ice SHR metodikos. Jos metu plauko folikulai veikiami ne vieno didelės energijos impulso, kurio metu gali būti pažeista oda, bet kartotiniais žemesnės energijos impulsais. Šie besikartojantys impulsai palaipsniui pakelia temperatūrą dermoje ir užkaitina plauko folikulą, iki tokio lygio, kad jis sunaikinamas, tačiau apsaugoma oda nuo galimų pažeidimų. Tuo pat metu integruota Ice TM sistema šaldo odos paviršių, taip dar labiau apsaugomas odos paviršius nuo galimų nudegimų ir skausmo pojūčio.

– kaip/kada planuoti depiliaciją, kas kiek laiko reikia kartoti procedūras?

Soprano Ice SHR metodas leidžia epiliacijas atlikti visus metus. Planuojant lazerinę plaukų epiliaciją, 10-14 dienų  nenaudokite kitų depiliacijos būdų ( depiliacijos vašku, cukrumi, elektrinio epiliatoriaus, depiliacinių kremų) tik skustuką. Taip išlieka plaukų folikulai, kuriuos galima paveikti lazerio spinduliu.

1-12 val. prieš procedūrą nuskuskite tą zoną, kurią planuojate epiliuoti lazeriu.

Oda turėtų būti švari, be pažeidimų.

– ar normalu, kad skauda? Kurias vietas depiliuojant skauda labiau?

Procedūra yra praktiškai visiškai neskausminga, dėl unikalios Soprano Ice SHR metodikos. Integruota Ice TM sistema šaldo odos paviršių, taip apsaugomas odos paviršius nuo galimų nudegimų ir skausmo pojūčio.

– kodėl lazeris – geresnė alternatyva nei depiliacija vašku ar nuolatinis skutimas?

Depiliacija vašku, cukrumi, depiliaciniais kremais ar elektriniais epiliatoriais – tai tik plaukų šalinimas nuo odos paviršiaus, plaukų folikulai nėra pažeidžiami. Plaukai greitai atauga ir jų kiekis nemažėja. Lazerinės epiliacijos metu sunaikinamas augančio plauko folikulas ir plaukui iškritus, jis nebeatauga. Kadangi visi plaukai neauga vienu metu, reikia keletos procedūrų, kad pasiektume norimą rezultatą. Kartojant procedūras, sunaikinama apie 85-95 proc. plaukų folikulų.

– ar galima su soprano ice atlikti epiliaciją vasarą?

Naujausiame Soprano Ice modelyje įdiegtos kelios lazerio bangos leidžia saugiai atlikti lazerinės epiliacijos procedūras visus metus, visų tipų odai ir turintiems šviesesnius plaukus. Galima atlikti epiliacijas ir vasarą, esant idegusiai odai, ir po lazerinės epiliacijos Soprano Ice SHR metodu oda ne tokia jautri saulei po procedūros.

-kiek procedūrų reikia? Ar matosi efektas po pirmos antros procedūros?

Dažniausiai reikia 6-8 procedūrų ciklo, vidutiniškai atliekant jas kas šešias savaites, priklausomai nuo odos tipo ir epiliuojamos zonos, kad pasiektume ilgalaikį rezultatą. Kartojant procedūras, sunaikinama apie 85-95 proc. plaukų folikulų. Jau po pirmos procedūros plaukai pradeda lėčiau augti, mažėja ir galiausiai visai nustoja varginti plaukų įauginėjimas.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI