fbpx

ESTETINĖ MEDICINA – NE TIK BOTULINO IR HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDAI

Tinkama, savalaikė ir reguliari veido bei kūno priežiūra sumažina investicijų ir intervencinių procedūrų poreikį ateityje, todėl svarbu susidaryti nuoseklų planą ir nepasikliauti vien botulino injekcijomis ar hialurono užpildais norint išlaikyti jaunystę. Apie visa tai plačiau pasakoja klinikos vadovė ir įkūrėja Agnė Černičenko

Kaip žinoti, kokias procedūras rinktis?

Nereikia atlikti perdėtai daug procedūrų tam, kad atrodytumėte gražiai. Grožis ir estetika – tai visapusiškas balansas: „Svarbiausia yra nuoseklumas ir tinkamų procedūrų pasirinkimas pagal savo poreikį“, – įsitikinusi „Perfectus clinica“ klinikos vadovė Agnė Černičenko. 

Visos šių dienų tendencijos susijusios su sveika gyvensena, natūralumu, subtiliai pristabdytu senėjimo procesu. „Sveika ir spindinti oda, švelniai pristabdytas raukšlių formavimasis, intensyviai palaikoma kolageno gamyba, odos stangrumas ir elastingumas – daugelio svajonė. Ją pasiekti įmanoma, tačiau reikia tinkamai susidėlioti procedūrų planą“, – toliau pasakoja ji. 

Sunkiausia būna savarankiškai nuspręsti, kokios procedūros reikalingos, norint pasiekti norimo efekto. Dažnai pradedama spręsti pasitelkus draugo rekomendacijas, reklamuojamas procedūras arba radus geresnius kainų pasiūlymus internete. Vis dėlto svarbiausia yra pasirinkti įstaigą, kurioje dirba profesionalumą, estetiką ir subtilų grožį puoselėjantys, savo darbą mėgstantys ir nuolatos tobulėjantys gydytojai.

 

„Perfectus clinica“ klinikos specialistai rekomenduoja pradėti nuo pokalbio, kurio metu išgryninami kliento norai. „Suderinus lūkesčius, viskas vyksta greičiau, ramiau, užtikrinčiau, tikslingai sutaupoma finansų ir laiko“, – pasakoja „Perfectus clinica“ klinikos vadovė.

Šioje klinikoje yra itin populiarūs kombinuoti bendriniai ir individualūs grožio planai, kai klientui sudėliojamas jo tikslus atitinkantis planas, jam yra aišku, kas bus atliekama, kiek tai kainuos, kaip pasiruošti vizitui ir kaip elgtis po jo.

Aparatinės procedūros – ateitis

Kadangi populiarėja noras išlaikyti ilgaamžiškumą, energiją ir jaunystę, pasaulinio lygio mokslininkai dirba tam, kad galėtų tai pasiūlyti žmonėms. Todėl naujienų  grožio sektoriuje atsiranda kasmet. O vienos didžiausių pasaulinio lygio investicijų keliauja būtent į grožio technologijų tobulinimą.

„Perfectus clinica“ dirba sparčiai integruodama pasaulines naujienas ir savo klientams nuolat pristato naujas galimybes: nechirurginį veido patempimą, kūno apimčių mažinimą, odos standrinimą, raumenų didinimą, estetinę ginekologiją. Visa tai įmanoma pasitelkus aparatinę mediciną.

Išskirtinė kainodara bendriniams ir individualiems grožio planams.

„Dabar viskas sukasi aplink aparatinę, lazerinę mediciną, greitesnį, neskausmingą ir kūno nežalojantį procedūrų atlikimo procesą. Lazeriai, kurie kelia skausmą, o procedūros laikas ilgas ir nemalonus – praeitis“, – technologine pažanga džiaugiasi „Perfectus clinica“ klinikos vadovė.

Pasak jos, aparatine medicina laiku atliktas nechirurginis veido patempimas nutolina tikrąją chirurgiją. Taip pat po chirurginių operacijų plačiai naudojama aparatinė chirurgija pailgina operacijos efektyvumą, todėl klientas gali ilgiau džiaugtis rezultatu.

Kada pradėti senėjimą stabdančias procedūras?

Grožio ir estetikos srityje viskas yra labai individualu, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas.  Bendrai žmogus ima senti nuo 25 metų ir nuo tada svarbu nepamiršti, kad senėjimo procesas vyksta kasdien, tad norint pasiekti ir išlaikyti rezultatus būtina nuolatinė ir reguliari disciplina.

Paslaugų poreikis skiriasi, kai žmogui 60 metų ir jis staiga nori atrodyti jaunas, ir tada, kai ateina 30-ies metų klientės, norėdamos nuolatinės kosmetologo priežiūros, odos drėkinimo plano ir minimalių korekcijų senėjimui pristabdyti.

Prižiūrint savo veidą ir kūną nuosekliai ir daug metų, mažiau teks investuoti ateityje. Tinkamas specialistas padės sudaryti tokį planą, kad procedūros jums nebūtų atliekamos nei per vėlai, nei per anksti.

Ir nors pasauliniame populiarumo penketuke puikuojasi botulino injekcijos ir lūpų korekcijos hialurono užpildais, laurus taip pat skina ir senėjimo procesus stabdančios aparatinės procedūros. Jas į savo kasdienę rutiną įsileidžia vis jaunesni klientai.

Išskirtinė „Perfectus clinica“ kainodara

„Perfectus clinica“ klinika tiki savo specialistais, paslaugų kokybe, taip pat turi labai aukštus aptarnavimo standartus ir klientų grįžtamumo reitingus: „Norėdami sukurti kuo platesnes galimybes susipažinti su klinikos paslaugomis, sukūrėme galimybę startui. Pagal administracijos patvirtintą sąrašą kūno aparatinėms procedūroms dabar yra taikoma 65 proc. nuolaida, o veido procedūroms – 30 proc. nuolaida. Ši galimybė suteikiama tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kurie konkrečios mūsų procedūros klinikoje dar nėra bandę“, – išskirtine kainodara dalijasi klinikos vadovė.

Galiausiai, susipažinusiems su procedūromis, įsivertinus savo tikslus ir pasikonsultavus su specialistais – kompleksiniams bendriniams ir individualiems grožio planams taip pat yra taikoma išskirtinė kainodara.

„Perfectus clinica“ klinikos tikslas – siekti grožio pergalių kartu su klientu, pasiūlyti ilgalaikius kompleksinius grožio metodus rezultatams pasiekti, klientų pinigams sutaupyti ir visų laikui branginti.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika