fbpx

PAMIRŠKITE GAUSŲ PRAKAITAVIMĄ IR JO KELIAMĄ DISKOMFORTĄ!
Padidėjęs prakaitavimas kamuoja daugelį, ypač šiltuoju metų laiku, sukeldamas ne tik begalę higienos problemų (prakaito žymės ant drabužių, drėgnos pažastys, nemalonus kvapas), bet ir didelį psichologinį diskomfortą.

Vienas efektyviausių būdų ilgesniam laikui pamiršti šią problemą – botulino toksino injekcijos, kuriomis gydomas padidėjęs prakaitavimas pažastų, padų bei delnų srityse. Suleistas preparatas blokuoja nervinius impulsus odos prakaito liaukose, todėl slopinamas jų aktyvumas ir taip sustabdoma prakaito gamyba vidutiniškai 6 mėnesiams (kai kuriems pacientams rezultatas tęsiasi iki 12 mėn.). Ši procedūra itin paklausi šiltuoju metų laikotarpiu, kuomet padidėjęs prakaitavimas kamuoja beveik kiekvieną, ypač vyrus.

GYDYTOJO REKOMENDACIJA

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Jonas Drąsutis
„Prakaitavimas nėra svetimas nė vienam iš mūsų, tačiau kai kuriais atvejais gali sukelti nemažą diskomfortą, ypač tiems, kuriems reikia dalyvauti dalykiniuose susitikimuose, renginiuose, nuolat būti tarp žmonių. Iš profesinės patirties žinau, kad einant į svarbius susitikimus, vyrams kartais reikia pakeisti ne vieną porą marškinių, o kartais net ir atsisveikinti su mėgstamais švarkais, nes net valykloje jų išgelbėti nepavyksta. Aš pats 1-2 kartus per metus atlieku prakaitavimo gydymą botulino toksino injekcijomis, kurios yra nepakeičiama priemonė kovojant su nemaloniu drėgnų pažastų pojūčiu ir visiems gerai matomu ne itin patraukliu vaizdu – prakaito dėmėmis pažastų srityse. Be to, botulino toksino injekcijos kainuoja mažiau, nei keisti švarkus.“

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika