fbpx

PASITIKITE 2023-IUOSIUS BE CELIULITO!

„BTL Emtone“ – pirmasis ir vienintelis prietaisas, kuris vienu metu nepertraukiamai tiekia šiluminę energiją aukšto dažnio radijo bangomis ir mechaninę tikslinę slėgio energiją, kurių kombinacija veiksmingai gydo nutukimą ir lokalizuotą nutukimą, mažina riebalų kiekį, gydo visų laipsnių ir tipų celiulitą (kietąjį, minkštąjį ir mišrųjį), mažina odos nelygumus, regeneruoja bei stangrina odą.

Agnė Černičenko, „Perfectus clinica“ įkūrėja ir vadovė

„Kaip moteris, mama ir klinikos vadovė žinau, kaip moterys pavargo nuo amžinos celiulito temos, informacijos gausos, milžiniškos pasiūlos ir efektyviausių gydymo būdų paieškų. Atvirai sakau, geros įrangos kūnui ir kūno procedūroms ieškojau labai ilgai, kadangi rinka yra perpildyta ir tikrai sunku išsirinkti efektyvią, apčiuopiamų rezultatų suteikiančią įrangą.

Ne paslaptis, kad pati visuomet siekiu maksimalių rezultatų ir ieškau procedūrų bei aparatų, kuriuos galėčiau drąsiai rekomenduoti klientėms, vienas jų – „BTL Emtone“, kurio technologija kovoja su celiulito priežastimis, t. y. padidėjusiomis riebalų ląstelėmis, dėl ko paveikiamas jungiamasis audinys ir odos paviršius ima atrodyti lyg apelsino žievelė, sutrikusia kraujotaka bei limfotakos problemomis. „BTL Emtone“ ne tik eliminuoja simptomus ar gerina estetinį vaizdą, jis pašalina priežastis spręsdamas problemą iš esmės.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika