fbpx

ANTAKIŲ PAKĖLIMAS

Kas yra antakių pakėlimas?

Tai dažna operacija, kurios pagrindinis tikslas yra pagerinti žmogaus išvaizdą. Antakių  pakėlimo operacija, dažnai dar vadinama kaktos pakėlimo operacija, kurios metu yra atjauninama veido oda virš antakių.

Operacijos metu  pašalinamas odos perteklius kaktoje, o po oda esantys raumenys bei kiti minkštieji audiniai yra pertvarkomi taip, kad po operacijos pacientas galėtų matyti akivaizdžiai pagerėjusius veido kontūrus bei vizualiai gražesnę antakių padėtį. Antakių padėtis – labai svarbi žmogaus veido išraiškų dalis, nuo jos priklauso ar žmogus atrodo pavargęs, liūdnas ar nelaimingas. Operacijos tikslas – pagerinti antakių padėtį, kad antakiai nebūtų nusvirę žemyn, o veidas atrodytų vizualiai gražesnis.

Procesas

Operacija yra atliekama bendrinėje nejautroje. Operacijos metu yra atliekami du pjūviai abiejuose kaktos pusėse ties plaukų augimo linija. Per minėtus pjūvius yra atidalinami visi audiniai, nuo kurių priklauso antakių padėtis. Audiniai yra patempiami į viršų ir fiksuojami naujoje vietoje. Taipogi, operacijos metu yra pašalinamas susidaręs odos perteklius, todėl kakta atrodys lygesnė ir po operacijos bus pastebimai mažiau raukšlių kaktos srityje. Antakių pakėlimo operacijos metu, jeigu yra tam poreikis, neretai yra atliekama ir viršutinių vokų plastika.

Po operacijos

Efektas gali būti pastebimas ir dešimtmetį, tačiau ši operacija nesustabdo senėjimo proceso, todėl rezultatas kinta bėgant metams.

Po operacijos paciento veidas būna patines, stebimos kraujosruvos. Ryškiausias patinimas yra stebimas pirmomis dienomis po operacijos. 7 dienos po operacijos tinimas pamažu atslūgsta, kraujosruvos mažėja, tačiau gali išlikti iki 3 sav. nuo operacijos dienos. Galutinis rezultatas yra stebimas ~4 mėn. po operacijos.

Operaciją atlieka:

Dr. Jonas Drąsutis

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Dr. Aleh Stasevich

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS, BENDROSIOS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI