fbpx

Krūtų padidinimas

Kas yra krūtų padidinimas?

Tai viena iš populiariausių operacijų visuose žemynuose. Prieš operaciją būtina savęs paklausti, kokios yra pagrindinės priežastys ir kodėl pageidaujate tokio tipo operacijos.

Krūtų implantai gali suteikti psichologinį pasitenkinimą ir padėti moteriai jaustis patraukliai ir taip pagerinti gyvenimo kokybę. Svarbiausia žinoti, kad ši operacija turi būti atliekama tik tuomet, jei pacientė to pati nori. Tai niekuomet nepagerins šeimyninių santykių ir nepadarys kito žmogaus laimingesniu. Tik pačios pacientės apsisprendimas ir noras, turi būti pagrindinė šios operacijos indikacija.

Išskiriami du krūtų implantų tipai: silikoniniai implantai ir implantai pripildyti fiziologiniu tirpalu. Silikoniniai implantai, tai silikoninio apvalkalo implantas, kurio viduje yra silikonas gelio pavidalu. Fiziologiniai implantai – tai silikoninio apvalkalo implantas, bet jo viduje yra fiziologinis tirpalas (Tai – bendras izotoninis vandeninis tirpalas, kuris savo osmosiniu slėgiu, druskų sudėtimi ir buferinėmis savybėmis panašus į kraujo serumą). Dauguma pacienčių atžymi, kad su silikoniniais implantais pojūtis ir vaizdas yra natūralesnis. Tuo tarpu, fiziologiniais implantai suteikia mažiau natūralesnį vaizdą bei pojūtį. Pagal formą, implantai irgi skiriasi. Vieni gali būti apvalūs, o kiti ‚lašo‘ formos, dar kitaip vadinami ‚anatominiais‘ implantais.

Kadangi moterų krūtys vystosi ir keičiasi iki maždaug 20 metų, todėl krūtų padidinimo operacija rekomenduojama ne anksčiau nei nuo 18-20 metų.

Prieš krūtų operaciją būtina pirminė konsultacija. Pacientė ir gydytojas aptaria visus pacientei rūpimus klausimus, yra atliekami krūtų ir krūtinės ląstos matavimai, parenkami tinkami implantai, aptariama operacinio pjūvio vieta.

Operacijos trukmė – 1-2 valandos ir yra atliekama taikant bendrinę nejautrą, kurios metu, pacientė miega.

Operacijos metu pjūvis yra atliekamas arba areolės srityje (pigmentuota oda apie spenelį), arba inframamarinėje raukšlėje (raukšlė po krūtimi), arba per pažastį. Implantas gali būti implantuojamas arba po raumeniu, arba po liauka. Implanto lokalizacijos vietą aptariama kartu su paciente dar prieš operaciją. Natūralesnis vaizdas būna tuomet, jei implantas yra po raumeniu, o ne virš jo.

Po operacijos, rekomenduojama dėvėti specialią kompresinę liemenėlę 1-2 mėnesius. Operacinius siūlus rekomenduojama šalinti ~10 dienų po operacijos. 2 sav. po operacijos galima pradėti tepti silikoninio pagrindo tepalus, mažinančius randų formavimąsį. Po trijų savaičių pradedami specialūs krūtų masažai norint suminkštinti besiformuojančius randus krūtyse. Galutinis rezutatas matomas po 2-3 mėnesių nuo operacijos dienos. Tiek laiko užtrunka, kol suminkštėja pooperaciniai randai ir apie implantą susiformuoja kapsulė.

Pagrindinės priežastys

Operaciją atlieka:

Dr. Jonas Drąsutis

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Dr. Aleh Stasevich

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS, BENDROSIOS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI