fbpx

Mommy makeover

Kas yra Mommy makeover operacija?

Mommy makeover operacija – tai kombinuotas chirurginis gydymas, apjungiantis krūtų, pilvo bei riebalų nusiurbimo plastines operacijas. Šis kombinuotas gydymas moterims po nėštumo padeda susigrąžinti prarastas kūno formas ir pagražinti kūno linijas. Moters organizmas nėštumo metu patiria didelius pokyčius – akivaizdžiai padidėja krūtys, o pagimdžius ir baigus žindyti jų tūris gali sumažėti tiek, kad krūtys tampa vizualiai „tuščios“, praranda stangrumą, nusileidžia žemyn. Augant vaisiui, smarkiai didėja ir nėščiosios pilvo ir kitos kūno apimtys, tad natūralu, kad ne visada šie pokyčiai yra grįžtami. Mommy makeover operacija – tai kombinuotas chirurginis gydymas, apjungiantis krūtų, pilvo bei riebalų nusiurbimo plastines operacijas. Šis kombinuotas gydymas moterims po nėštumo padeda susigrąžinti prarastas kūno formas ir pagražinti kūno linijas. Moters organizmas nėštumo metu patiria didelius pokyčius – akivaizdžiai padidėja krūtys, o pagimdžius ir baigus žindyti jų tūris gali sumažėti tiek, kad krūtys tampa vizualiai „tuščios“, praranda stangrumą, nusileidžia žemyn. Augant vaisiui, smarkiai didėja ir nėščiosios pilvo ir kitos kūno apimtys, tad natūralu, kad ne visada šie pokyčiai yra grįžtami.

Procedūros eiga

Jeigu vienos operacijos metu operuojami ir viršutiniai, ir apatiniai vokai, tuomet taikoma bendrinė nejautra. Tokiu atveju gydytojas gali Jūsų paprašyti atlikti keletą veiksmų iki operacijos:
Ryte prieš operaciją, su nedideliu kiekiu vandens, išgerti būtinus vaistus, kuriuos vartojate norint sureguliuoti kraujo spaudimą.
Pirmą savaitę po operacijos gali matytis kraujosrūvos, kurios antrą savaitę dažniausiai pranyksta ir gali būti maskuojamos kosmetikos pagalba.

Po operacijos pacientas praleidžia porą valandų pooperacinėje palatoje stebimas medicininio personalo. Dažniausiai namo išleidžiamas tą pačią dieną, įsitikinus ar nėra pooperacinių komplikacijų. Jeigu prieš operaciją buvo taikyta bendrinė nejautra, tokiu atveju, pacientui gali būti rekomenduota likti stacionare iki kitos dienos.

Rezultatai

Atkurtos kūno formos, kurios buvo iki gimdymo bei koreguotos kūno linijos pagal asmeninį poreikį.

Rekomenduojama

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI