fbpx

Apatinių vokų (paakių) plastika

Kas yra apatinių vokų (paakių) plastika?

Žmogui senstant audiniai praranda savo elastingumą, daugėja riebalinio audinio vokų srityje. Oda tempiasi, raumuo nusilpsta ir išryškėja riebalų sankaupos. Vieniems tokie pakitimai gali atsirasti anksčiau nei kitiems, o tam galimai turi įtakos genetiniai faktoriai, paveldimumas.

Kaip vyksta procedūra

Dažniausiai šios operacijos poreikis yra estetinis. Labai svarbu, kad paciento lūkesčiai būtų realistiški: operacijos rezultatas gali dramatiškai pakeisti ir pagerinti asmens išvaizdą, tačiau nesustabdo viso organizmo senėjimo. Operacijos rezultatas nesitęs amžinai ir kažkuriame gyvenimo etape procedūrą gali tekti kartoti. Priklausomai nuo žmogaus sveikatos būklės ir kitų faktorių, rezultatais galima džiaugtis 10 ir daugiau metų.

Rekomendacijos, galimos komplikacijos

Apatiniai vokai dažniausiai operuojami taikant bendrinę nejautrą. Tokiu atveju gydytojas gali paprašyti atlikti keletą veiksmų:

apie 7 dienas iki operacijos nebevartoti bet kokių kraują skystinančių vaistų ir kitų medikamentų, kurie gali pakeisti kraujo krešėjimo ypatybes (aspirino, priešuždegiminių vaistų nuo skausmo ir kt.);

Pirmą savaitę po operacijos gali matytis kraujosruvos, kurios antrą savaitę dažniausiai pranyksta ir gali būti maskuojamos kosmetikos pagalba.

Po operacijos pacientas porą valandų praleidžia pooperacinėje palatoje stebimas medicinos personalo. Dažniausiai namo išleidžiamas tą pačią dieną, įsitikinus, jog nėra pooperacinių komplikacijų. Jeigu prieš operaciją buvo taikyta bendrinė nejautra, pacientui gali būti rekomenduota likti stacionare iki kitos dienos.

Dažniausios operacijos komplikacijos

Po operacijos pacientui gali būti sudėtinga pilnai užmerkti akis, bet įprastai ši problema dingsta per pirmas dvi savaites. Tuo metu gali tekti vartoti akių lašus, kad akys būtų drėkinamos ir nedžiūtų. Akys gali būti sudirgintos, todėl dažniau ašaros. Kraujosruvos ir audinių tinimas taip pat yra dažna operacijos pasekmė.

Jeigu po operacijos pacientas jaučia stiprų skausmą akių srityje arba sutrinka regėjimas, būtina nedelsiant susisiekti su operavusiu gydytoju.

Operaciją atlieka:

Dr. Jonas Drąsutis

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Dr. Aleh Stasevich

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS, BENDROSIOS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI