fbpx

Pilvo plastika

Kas yra pilvo plastika?

Tai chirurginė intervencija, kurios pagrindinis tikslas koreguoti pilvo srities deformaciją ar pašalinti audinių perteklių ir tokiu būdu pagerinti kūno linijas.

Kokią problemą išsprendžia

Pilvo plastika dažniausiai atliekama po kūno svorio sumažėjimo ar gimdymo, kuomet pilvo apačioje susiformuoja odos ir kitų audinių perteklius, kurio žmogus negali panaikinti kitais būdais (mityba, sportas ar kt.). Taip pat operacijos metu yra koreguojamas pilvo raumenų išsiskyrimas (diastazė), kuris dažniausiai atsiranda po gimdymo.

Operacijos aprašymas

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą, kurios metu pacientas miega ir nejaučia skausmo. Operacijos trukmė ~3 valandas. Operacijos metu pašalinamas pilvo minkštųjų audinių perteklius, o jeigu yra pilvo raumenų išsiskyrimas, jis koreguojamas ir susiuvamas.

Pirmais operacijos rezultatais galima džiaugtis iškart po operacijos, tačiau galutinis rezultatas bus stebimas praėjus 6-12 mėn. po operacijos, kuomet organizmas visiškai pasveiks ir suminkštės operaciniai randai. Dažniausiai praėjus 3-4 mėn. po operacijos, pacientas jau nebejaučia jokio diskomforto, o praėjus 6-8 sav. nuo operacijos dienos, galima grįžti prie kasdieninės ar sportinės veiklos.

Rekomendacijos

Pirmą savaitę po operacijos gali matytis kraujosrūvos, kurios antrą savaitę dažniausiai pranyksta ir gali būti maskuojamos kosmetikos pagalba.

Po operacijos pacientas praleidžia porą valandų pooperacinėje palatoje stebimas medicininio personalo. Dažniausiai namo išleidžiamas tą pačią dieną, įsitikinus ar nėra pooperacinių komplikacijų. Jeigu prieš operaciją buvo taikyta bendrinė nejautra, tokiu atveju, pacientui gali būti rekomenduota likti stacionare iki kitos dienos.

Operaciją atlieka:

Dr. Jonas Drąsutis

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Dr. Aleh Stasevich

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS, BENDROSIOS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI