fbpx

Riebalų persodinimas į veidą

Kas yra riebalų persodinimas į veidą?

Tai chirurginė intervencija, kurios metu riebalinis audinys nusiurbiamas nuo įvairių kūno vietų ir yra persodinamas į problemines veido sritis.

Riebalinio audinio persodinimo operacija padeda pagerinti veido kontūrus, sumažina veido srities raukšlėtumą, suformuoja išraiškingesnius veido bruožus, koreguoja veido amžinius pakitimus, gerina odos būklę arba padeda koreguoti veido asimetriją, kuri atsirado dėl praietyje patirtų traumų, ligų ar operacijų.

Operacijos aprašymas

Procesas

Operacija dažniausiai atliekama bendrinėje nejautroje. Su specialiomis riebalų siurbimo kaniulėmis yra atsiurbiamas riebalinis audinys nuo donorinių kūno vietų (pilvas, juosmuo, šlaunys ar kt.). Po specialaus paruošimo, riebalinis audinys gali būti persodinamas į veido sritį (skruostai, lūpos, nosies lūpų kampo raukšlė, smilkiniai bei kitos veido sritys).

Rezultatas

Riebalinio audinio sudėtyje yra gausu regeneracines savybes skatinančių  ląstelių, todėl po šio tipo operacijos akivaizdžiai gerėja veido audinių, odos kokybė. Paciento nedarbingumas tęsiasi apie 2-3 sav., kuomet stebimas didžiausias audinių tinimas bei kraujosrūvos. Galutinis rezultatas matomas po ~3 mėn.

Rekomendacijos

Yra pastebėta, kad nepriklausomai nuo kūno srities, ne visas riebalinis audinys prigija. Prigijimo procentas labai priklauso nuo paciento organizmo, asmeninių savybių, žalingų įpročių, mitybos ypatumų. Mokslinėje literatūroje aprašomas riebalų prigijimas siekia 50-70%. Norint pasiekti norimą rezultatą, gali tekti atlikti papildomą riebalų persodinimo operaciją.

Operaciją atlieka:

Dr. Jonas Drąsutis

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Dr. Aleh Stasevich

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS, BENDROSIOS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI