fbpx

Sėdmenų didinimas

Kas yra sėdmenų didinimas?

Tai chirurginė intervencija, kurios metu nuo atitinkamų kūno vietų yra pašalinamas riebalinis audinys ir jis yra persodinamas į sėdmenis. Ši operacija dar kitaip yra vadinama brazilišku sėdmenų pakėlimu. Kitas būdas padidinti sėdmenis – implantai.

Kokia problemą išsprendžia

Operacijos metu persodintas riebalinis audinys padeda išryškinti ir padidinti sėdmenis. Jeigu pacientė yra liekno kūno sudėjimo ir nėra galimybių riebalų nusiurbimui, tuomet sėdmenų formą ir tūrį galima didinti implantais.

Operacijos aprašymas

Procesas

Operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Riebalų persodinimo atveju specialiomis riebalų siurbimo kaniulėmis yra nusiurbiamas riebalinis audinys aplink sėdmenis. Tokiu būdu dar prieš riebalų persodinimą, sėdmenys tampa išraiškingesni. Nusiurbtas riebalinis audinys yra apdorojamas ir paruošiamas injekcijoms. Riebalai per smulkius pjūvius yra suleidžiami į skirtingus sėdmenų minkštųjų audinių sluoksnius ir taip padidėja galimybė prigyti didesniam riebalų kiekiui. Jeigu sėdmenų didinimui naudojami implantai, tuomet pjūvis per kurį yra implantuojamas implantas yra atliekamas tarp abiejų sėdmenų. Vėliau, randas šioje vietoje, tampa sunkiai pastebimas.

Rezultatas

Rezultatas po operacijos pastebimas iš karto. Persodinus riebalinį audinį laikui bėgant rezultatas kinta, nes ne visas riebalinis audinys prigija. Dėl šios priežasties, norint pasiekti norimą rezultatą, gali tekti kartoti operaciją. Po riebalų persodinimo į bet kurią kūno vietą, galutinis rezultatas yra vertinamas po ~3 mėnesių.

Rekomendacijos

Persodinto riebalinio audinio prigijimo procentas labai priklauso nuo paciento organizmo, asmeninių savybių, žalingų įpročių, mitybos ypatumų, todėl po operacijos rekomenduojama vengti rūkymo ar kitų žalingų įpročių. Rekomenduojama nedėvėti aptemptų ir spaudžiančių rūbų, nes tokiomis sąlygomis tikėtina, kad prigis mažesnis kiekis persodintų riebalų. Esant sėdmenų implantams privalu dėvėti specialų kompresinį rūbą. Abiejų operacijų atvejų, rekomenduojama vengti sėdimos padėties kelias savaites po operacijos.

Operaciją atlieka:

Dr. Jonas Drąsutis

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Dr. Aleh Stasevich

PLASTINĖS IR REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS, BENDROSIOS CHIRURGIJOS GYDYTOJAS

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika