fbpx

Presoterapija su BTL-6000 LYPHASTIM TOPLINE

Kas yra presoterapija su BTL-6000 LYPHASTIM TOPLINE?

Presoterapija — vienas iš limfodrenažų variantų, kuris naudoja perteklinį oro slėgį limfos apytakos gerinimui.

Limfinė drenažo stimuliacija:

  • atstato limfos ir veninio kraujo tekėjimą
  • didina metabolizmą
  • pašalina iš organizmo skysčių perteklių ir kenksmingas medžiagas
  • padeda atsikratyti patinimų
  • žymiai sumažina kūno apimtis.

Į bet kurią anticeliulitinę prodedūrų programą, kuri yra nukreipta kovai su nutukimu ir kūno apimčių mažinimui, rekomenduojamas limfodrenažas, kadangi tik limfinė sistema gali pašalinti iš organizmo sunaikintas riebalų ląsteles ir jų turinį.

Presoterapijos procedūros metu juosmens ir kojų sritys masažuojamos naudojant suspaudimą oru pripūstose specialiose movose, pacientui apmaunamas specialus korsetas su kojinėmis, kurio kamerų aplikatoriai pripildomi oru iš anksto užprogramuotais intervalais, taip keliamas lėtai didėjantis ir ritmiškas slėgis. Oro bangos tiesiogiai mechaniškai veikia odą, poodines riebalų ląsteles, raumenis ir gilias venas bei limfotaką.

Plačiau apie procedūrą

Presoterapija padada spręsti šias problemas:

Procedūra trunka 30 – 60 minučių. Ji yra saugi, labai maloni (seanso metu juntamas pilnas atsipalaidavimas ir komfortas), praktiškai neturi kontraindikacijų ir labai veiksminga. Teigiamas presoterapijos efektas yra pastebimas iš karto. Jau po pirmos procedūros yra juntamas kūno lengvumas, žvalumas, pagerėja nuotaika, nyksta papildomi kilogramai ir centimetrai. Norint pasiekti stabilių rezultatų paprastai reikia 15 procedūrų, kurios yra atliekamos kartą per 2 – 3 dienas priklausomai nuo individualių poreikių.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI