fbpx

ESTETINĖ MEDICINA – NE TIK BOTULINO IR HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDAI

Kalbiname „Perfectus clinica“ klinikos įkūrėją ir vadovę

Agnę Černičenko.

Kada reikia pradėti lankytis grožio klinikose?

Nėra tikslaus apibrėžimo – grožio ir estetikos srityje viskas labai individualu. Paslaugų poreikis skiriasi, kai žmogus ateina pirmam vizitui 60-ies ir sako: „Gydytojau, padarykite ką nors, kad būčiau be nemylimų raukšlių“, arba ateina 30-ies norėdamas nuolatinės kosmetologo priežiūros, odos drėkinimo plano ir minimalių korekcijų senėjimui pristabdyti. Esminis dalykas – prižiūrėti odą, reguliariai ją prižiūrint mažiau reikės investuoti ateityje, lankantis pas kvalifikuotą specialistą tikrai bus sudarytas planas, kada kokią procedūrą verta atlikti. Pasauliniame procedūrų populiarumo penketuke laurus skina botulino injekcijos, lūpų korekcijos hialurono užpildais, o dabar jau populiarumo viršūnes dalijasi ir senėjimo procesus stabdančios aparatinės veido ir kūno procedūros, kurias drąsiai į savo kasdienę rutiną įsileidžia vis jaunesni klientai. Tikslas – laiku stabdyti senėjimo procesus. Inovacijos sparčiai žengia į priekį ir pasiūla tikrai didelė.

Kodėl verta rinktis „Perfectus clinica“?

Klientui sunku nuspręsti ir suprasti, kokias procedūras pasirinkti, norint pasiekti norimų rezultatų. Dažnai pradedama nuo draugo rekomendacijų, reklamos internete arba geresnės kainos pasiūlymo. „Perfectus clinica“ klinikos specialistai rekomenduoja pradėti nuo pokalbio – kokie lūkesčiai ir norai, ką norima pakeisti ar išlaikyti, kokios laiko ir finansų galimybės. Susiderinus lūkesčius viskas vyksta greičiau, ramiau, užtikrinčiau, tikslingai sutaupoma finansų ir laiko. Mes stengiamės klientui rekomenduoti individualius ar jau paruoštus, daugumai pritaikytus grožio planus, atsiranda aiškumas, kas ir kada bus atliekama, kiek tai kainuos, kaip pasiruošti vizitui ir kaip elgtis po jo, kokio rezultato tikėtis. Klientai džiaugiasi, kad yra valdomos ir planuojamos grožio išlaidos bei jų pačių laikas. Mes padedame Jums laikytis plano ir disciplinos, primename, kada turite pas mus apsilankyti, jeigu norite siekti rezultatų. Grožis – tai visapusiškas balansas ir disciplina. Nereikia perdėtai daug procedūrų, kad atrodytumėte gražiai, verta save mylėti ir prižiūrėti nuosekliai, o kadangi yra didžiulė procedūrų pasiūla – atsakingai rinktis įstaigą ir kvalifikuotus specialistus.„Perfectus clinica“ klinikoje puoselėjama ilgametė saikingo ir sveiko grožio filosofija, naudojama inovatyvi įranga, integruoti tarptautiniai procedūrų standartai, klientai čia suras platų paslaugų pasirinkimą savo grožio ir sveikatos poreikiams.

Ar tiesa, kad aparatinės procedūros – ateitis?

Taip. Vienos didžiausių pasaulinio lygio investicijų keliauja į sveikatinimo, grožio industrijos technologijų tobulinimą. Nuolat tobulinami estetinės medicinos aparatų gamybos procesai, atliekami moksliniai tyrimai, vykdomi mokymai specialistams, integruojami pasauliniai standartai. Anksčiau lazerinės procedūros buvo skausmingos, ilgai trunkančios ir išties nemalonios. Dabar viskas keičiasi, inovacijos leidžia mums taupyti laiką, be skausmo pasiekti stulbinančius rezultatus ir neturėti poprocedūrinio nemalonaus gijimo periodo. Tinkama odos priežiūra namuose, kompleksinės veido odos priežiūros procedūros pas kosmetologą bei laiku atliktas nechirurginis veido patempimas parinktu medicininiu aparatu nutolina tikrąją chirurgiją ir leidžia džiaugtis puikiais rezultatais ilgai. Svarbu nepamiršti, kad senėjimo procesas vyksta kiekvieną dieną, tad, norint pasiekti ir išlaikyti rezultatus, būtina nuolatinė ir reguliari disciplina. Mes „Perfectus clinica“ klinikoje dirbame sparčiai integruodami pasaulines naujienas, pristatydami savo klientams naujas galimybes:  nechirurginį veido patempimą, kūno apimčių mažinimą, raumenų tonusą ir auginimą, odos stangrinimą, estetinę ginekologiją.

NAUJA KLINIKOS RINKODARA

„Perfectus clinica“ tiki savo paslaugų kokybe, specialistais, taip pat turi labai aukštus aptarnavimo standartus ir klientų grįžtamumo reitingus. Norėdami sukurti kuo platesnes galimybes susipažinti su klinikos paslaugomis ir nebijoti, sukūrėme galimybę startui. Pagal administracijos patvirtintą sąrašą kūno aparatinėms procedūroms dabar yra taikoma 65 proc. nuolaida, o veido procedūroms – 30 proc. nuolaida. Ši galimybė suteikiama visiems klientams, kurie konkrečios mūsų procedūros klinikoje dar nėra bandę. Galiausiai susipažinusiesiems su procedūromis, įsivertinus savo tikslus ir pasikonsultavus su specialistais, kompleksiniams bendriniams ir individualiems grožio planams taip pat yra taikoma išskirtinė kainodara. „Perfectus clinica“ klinikos tikslas – siekti grožio pergalių kartu su klientu, pasiūlyti ilgalaikius kompleksinius grožio metodus rezultatams pasiekti, klientų pinigams taupyti ir visų laikui branginti. Norime, kad klientui būtų gera sugrįžti ten, kur juo nuolat rūpinamasi bei žinoma jo grožio pergalių istorija.

Tarptautiniai moksliniai tyrimai, atlikti Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, atskleidė, kad 60–80 proc. moterų ir 50–70 proc. vyrų yra nepatenkinti savo išvaizda. Koks paslaugų poreikis tarp vyrų ir moterų?

Grožio paslaugomis labiau domisi moterys, bet tendencija sparčiai keičiasi, vis dažniau duris praveria ir vyrai – drąsiau lankosi veido odos priežiūros procedūrose, nori atlikti botulino injekcijas, pakoreguoti prarastą veido tūrį. Vyrai rūpinasi savo kūno formomis, prie sporto prijungdami aparatines raumenų procedūras ar kūno kontūro koregavimą. Juk išvaizda dabar yra lyg mūsų vizitinė kortelė, visi siekia atrodyti sveikesni, sportuojantys, energingi ir jaunesni. Jeigu esi nepatenkintas pats savimi, riboji save netekdamas pasitikėjimo. Kūnas – mūsų draugas, su juo turime susidraugauti. Dažnai girdžiu laimingas moteris po plastinių operacijų, kad sprendimas pakeitė jų gyvenimo kokybę.

Kokia pasaulinė praktika įdiegta Jūsų klinikose?

Pasaulyje labai populiarus kliento ilgalaikis planas, t. y. aiškiai aptariame tikslus ir žinome, ką kartu norime pasiekti per ateinančius, pvz., pusę metų ar metus, ar norime pokyčių, ar norime išlaikyti esamą situaciją. Sudarydami grožio planą taupome kliento laiką, pinigus, be to, atsiranda disciplina, reguliarumas lankantis pas specialistą, o tai reiškia, kad mes rūpinamės Jumis ir Jūsų jaunystės puoselėjimu, gyvensena kartu, primename, kad laikas atvykti vienai ar kitai procedūrai, stebime pokyčius kartu, rekomenduojame naujienas, tinkamas individualiai Jums.

Kokios procedūros turėtų būti atliekamos kaip jaunystę ir grožį puoselėjančios procedūros?

• Laikytis kosmetologo sudarytos kasdienės odos priežiūros rutinos namuose,

• kartą per mėnesį – vizitas pas kosmetologą,

• atlikti planines aparatinės veido jauninimo procedūros kursą, kuris skatina kolageno gamybą, mažina atsirandančias raukšleles,

• atlikti odos drėkinimo procedūras veidui, kaklui, dekoltė, plaštakoms,

• esant poreikiui nebijoti mimikos raukšlelių korekcijų botulino injekcijomis,

• sudrėkinti lūpas hialurono rūgšties injekcijomis, kad būtų atkurtas prarastas natūralus lūpų tūris,

• palaikyti kūno formą sportu, masažais bei kūną formuojančiais, odą stangrinančiais aparatais.

Ar būna pacientų, kuriems reikia estetikos specialistų, plastikos chirurgų pagalbos dėl medicininių priežasčių?

Žinoma, yra įgimtos deformacijos, trauminiai pakitimai, moterims – pokyčiai po gimdymo dažnai paskatina atverti mūsų klinikos duris.

Jeigu viskas šiandien pasiekiama ir žinoma, kodėl daugelis žmonių tuo nesinaudoja?

Dalis mano, kad tai nepasiekiama ir brangu, bijo skausmo, nedrąsu ateiti pirmą kartą, nedrąsu paklausti, nedrąsu nežinoti. Iš tiesų, vis dar trūksta tikro švietimo šioje srityje, o ne reklamos, kad estetinė medicina tai nėra tik plastinės operacijos ir drastiški injekciniai pokyčiai. Mes esame tam, kad padėtume Jums pristabdyti senėjimo procesus. 

O jūsų paminėta ilgos jaunystės tendencija, kas tai yra?

Man tai sveikos gyvensenos ir kiekvieno vidinės savijautos visuma. Kaip maitinamės, ką skaitome, kokia jūsų dienos rutina, kaip dažnai lankotės pas kūno, grožio specialistą, kiek judate gryname ore, ką mąstote ir kiek laiko skiriate sau.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika