fbpx

Revoliucija grožio industrijoje – aparatinė medicina

Inovatyvios, mokslu pagrįstos aparatinės procedūros veidui bei kūnui sumažina investicijų ir intervencinių procedūrų poreikį ateityje. Svarbu atsirinkti efektyvias procedūras, susidaryti nuoseklų planą ir jo laikytis. Negalima pasikliauti vien botulino injekcijomis ir hialurono užpildais norint išlaikyti jaunystę. Apie visa tai ir dar daugiau grožio ir jaunystės paslapčių klinikoje „Perfectus“ kalbamės su klinikos vadovė Agnė Černičenko.

Paneigė mitus

Nereikia atlikti perdėtai daug procedūrų arba išleisti begalę pinigų tam, kad atrodytumėte gražiai. Grožis ir estetika – tai visapusiškas balansas: „Svarbiausia yra nuoseklumas ir teisingų procedūrų pasirinkimas pagal savo poreikį“, – įsitikinusi „Perfectus“ klinikos vadovė Agnė Černičenko.

Visos šių dienų tendencijos kalba apie sveiką gyvenseną, natūralumą, subtiliai pristabdytą senėjimo procesą. „Sveika ir spindinti oda, švelniai pristabdytas raukšlių formavimasis, intensyviai palaikoma kolageno gamyba, odos stangrumas ir elastingumas – daugelio svajonė: Ir ją pasiekti įmanoma, tačiau tam reikia tinkamai susidėlioti procedūras tiek pagal keliamus sau tikslus, tiek pagal finansines galimybes. Kaip minėjau svarbiausia nuoseklumas“, – toliau pasakoja ji. 

Pačiam žmogui sunkiausia būna nuspręsti, kokios procedūros reikalingos, norint pasiekti rezultatą. Dažnai sprendimui priimti pasitelkiamos draugo rekomendacijos, reklamos arba pasiūlymai internete. Vis dėlto svarbiausia yra pasirinkti kliniką, kurioje yra platus paslaugų pasirinkimas, gausi estetikos specialistų komanda, klinika nuolatos integruoja mokslu pagrįstas, inovatyvias paslaugas. 

„Perfectus“ klinikos specialistai rekomenduoja pradėti nuo pokalbio, kurio metu išgryninami kliento norai. „Suderinus lūkesčius, viskas vyksta greičiau, ramiau, užtikrinčiau, tikslingai sutaupoma finansų ir laiko“, – pasakoja „Perfectus“ klinikos vadovė.

Šioje klinikoje išskirtinis dėmesys teikiamas nuoseklumui, nuolatiniam grožio puoselėjimui, todėl išskirtinai čia itin populiarūs kombinuoti bendriniai ir individualūs grožio planai, kai klientui sudėliojamas jo tikslus atitinkantis planas, jam yra aišku, kas bus atliekama, kiek tai kainuos, kaip pasiruošti vizitui ir kaip elgtis po jo.

Aparatinės medicinos „lyderio“  – BTL ambasadorius Lietuvoje

Kadangi populiarėja noras išlaikyti ilgaamžiškumą, energiją ir jaunystę, pasaulinio lygio mokslininkai dirba tam, kad galėtų tai pasiūlyti žmonėms. O vienos didžiausių pasaulinio lygio investicijų keliauja būtent į grožio technologijų tobulinimą. Vienas tokių pasaulinio lygio gamintojų yra „BTL“….

„Perfectus“ klinika pirmoji Lietuvoje įdiegė daugiausia BTL procedūrų, todėl gamintojo buvo nominuota „BTL ambasadoriaus“ titulu. 

Ką tai reiškia klinikos pacietams – kokybiškos, pasaulinius standartus atitinkančios, efektyvios aparatinės procedūros ir jų planai patraukliomis sąlygomis. Nechirurgins veido patempimas, kūno apimčių mažinimas ir kūno formavimas, odos standrinimas bei estetinė ginekologija. Visa tai įmanoma, pasiekiama ir įkandama – medicininės BTL aparatų šeimos pagalba.

„Pasaulyje ir mūsų klinikose dabar viskas sukasi aplink aparatinę, lazerinę mediciną, greitesnį, neskausmingą ir kūno nežalojantį procedūrų atlikimo procesą. Procedūros, kurios kelia skausmą, o procedūros laikas ilgas ir nemalonus – praeitis“, – technologine pažanga džiaugiasi „Perfectus“ klinikos vadovė.

Pasak jos, aparatine medicina laiku atliktas nechirurginis veido patempimas nutolina tikrąją chirurgiją. Taip pat po chirurginių operacijų plačiai naudojama aparatinė chirurgija prailgina operacijos efektyvumą, todėl klientas gali ilgiau džiaugtis rezultatu. 

Investuoti į grožį nuosekliai verta net finansiškai

Grožio ir estetikos srityje viskas yra labai individualu, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas.  Bendrai žmogus ima senti nuo 25 metų ir nuo tada svarbu nepamiršti, kad senėjimo procesas vyksta kasdien, tad norint pasiekti ir išlaikyti rezultatus būtina nuolatinė ir reguliari disciplina. 

Paslaugų poreikis skiriasi, kai žmogui 60 m. ir jis staiga nori atrodyti jaunas, ir kai ateina 30-ies metų klientės norėdamos nuolatinės kosmetologo priežiūros, odos drėkinimo plano ir minimalių korekcijų senėjimui pristabdyti.  

Prižiūrint savo veidą ir kūną nuosekliai ir daug metų, mažiau teks investuoti ateityje. Atsakingas specialistas padės sudaryti tokį planą, kad procedūros jums nebūtų atliekamos nei per vėlai, nei per anksti. Svarbiausia, kad klinika, kurioje dirba specialistai turėtų modernią įrangą, dirbtų su pasaulinio lygio medžiagomis, nuolatos diegtų naujoves.

Pasauliniame populiarumo penketuke šiandien vis dar puikuojasi botulino injekcijos ir lūpų korekcijos hialurono užpildais, tačiau pastaraisiais metais laurus skinti pradėjo ir senėjimo procesus stabdančios aparatinės procedūros. Jas į savo kasdienę savo rutiną įsileidžia vis jaunesni klientai. 

Išskirtinai patraukti finansinė galimybė „Perfectus“ klinikos pacientams

Informacijos apie tai, kokias procedūras reikėtų atlikti norint vizualiai atjaunėti, internete yra labai daug, todėl svarbu nepasiklysti ir atsirinkti tinkamai. 

 „Perfectus“ klinika tiki savo specialistais, paslaugų kokybe, taip pat turi labai aukštus klientų grįžtamumo reitingus: „Norėdami sukurti kuo platesnes galimybes susipažinti su klinikos paslaugomis, sukūrėme specialius pasiūlymus startui. Pagal administracijos patvirtintą sąrašą kūno aparatinėms procedūros dabar yra taikoma 65 proc. nuolaida, o veido procedūroms 30 proc. nuolaida. Galioja tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kurie tos konkrečios mūsų procedūros klinikoje dar nėra bandę“, – išskirtinę kainodara dalinasi klinikos vadovė. 

Galiausiai, susipažinusiems su procedūromis, įsivertinus savo tikslus ir pasikonsultavus su specialistais – kompleksiniams bendriniams ir individualiems grožio planams taip pat yra taikoma išskirtinė kainodara. 

„Perfectus“ klinikos tikslas yra taupyti savo klientų pinigus ir branginti savo gydytojų bei grožio specialistų laiką.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika