fbpx

ENDORET® PRGF® plazmos terapija plaukams

Kaip ENDORET® PRGF® veikia plaukus?

Plaukų slinkimo priežastimi gali būti stresas, miego trūkumas, prasta mityba, hormoniniai sutrikimai ir panašiai. Plikimą ar plaukų būklės prastėjimą lemia nepakankamai maistinėmis medžiagomis aprūpinami plaukų maišeliai. Folikulai traukiasi ir taip trumpina plaukų augimo fazę bei ilgina ramybės fazę, kurios metu plaukas iškrenta.

 

ENDORET® PRGF – efektyvus plaukų būklės gerinimo sprendimas. Šios injekcijos skatina fibroblastų dalijimąsi – tai reiškia, jog žymiai padaugėja už folikulų maitinimą atsakingų ląstelių, kurios pasiskirsto ir lemia naujo plauko – sveikesnio, tvirtesnio, storesnio – augimą.

Kuo ši technologija ypatinga?

Kaip ir plikimo problemos priežasčių, taip ir sprendimo būdų yra ne vienas – iš visų jų ENDORET® PRGF technologija išsiskiria savo natūralumu, kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo reakcijų ar šalutinių poveikių. Taip pat, kaip rodo naujausi Biotechnologijų Instituto Ispanijoje tyrimai, šis metodas norimų rezultatų leidžia pasiekti žymiai greičiau nei, pavyzdžiui, taikant gydymą vaistais.

Kuo ši technologija ypatinga?

Taikant plazmoterapiją, paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis centrifuguojamas, išskirstomas ir viena dalis (prisotinta trombocitų) įšvirkščiama atgal į organizmą – konkrečiai į probleminę vietą.  Dėl ribotos nuskausminimo galimybės galvos srityje ENDORET® PRGF® injekcijos, kaip ir bet kurios kitos, yra šiek tiek skausmingos – išskirtinumas tas, kad taikant šią technologiją įprastinio gydymo kursą sudaro tik 3 procedūros, atliekamos 4 savaičių intervalu. Taip pat plazma, išgauta naudojant ENDORET® PRGF®, savo sudėtyje neturi leukocitų, todėl skausmas yra mažesnis. Skausmą ir nemalonius pojūčius iki minimumo sumažinti leidžia mezoterapinis pistoletas CONCERTO®, jo adata sumontuota taip, kad pasiektų didžiausią injekcijos greitį ir nesukeltų didelio diskomforto.

Kuo ši technologija ypatinga?

Jau po pirmos procedūros akivaizdžiai sumažėja plaukų slinkimas, po kitų – plaukai ima atsinaujinti tiek kalbant apie kiekį, tiek apie struktūrą. Galutinis ENDORET® PRGF® technologijos taikymo rezultatas – sveikesni, tankesni bei labiau žvilgantys plaukai.

Rezultatai

Layer 1 Layer 2
Layer 3 Layer 4

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika