fbpx

NECHIRURGINIS VEIDO ODOS PATEMPIMAS, STANGRINIMAS SU BTL EXILIS ULTRA 360

Dėl natūralaus senėjimo proceso vidutiniškai nuo 20-ies metų amžiaus organizme ima lėtėti baltymo kolageno, kuris yra atsakingas už odos stangrumą bei elastingumą, gamyba. Kolageno praradimą galime stebėti veidrodžiuose – laikui bėgant pastebime glembančią, elastingumą, kontūrą prarandančią odą, skaistumo sumažėjimą, atsirandančias ir vis gilėjančias raukšleles.

BTL EXILIS ULTRA 360 – perversmą estetinėje medicinoje sukėlusi technologija, paskatinanti regeneracijos procesus organizme – kolageno ir elastino gamybą, stangrinanti bei vizualiai atjauninanti viso kūno odą. Remiantis atliktais tyrimais, po procedūrų kurso raukšlelių sumažėja net 42 procentais, o odos laisvumas – vidutiniškai 35 procentais! Jaunesnio amžiaus pacientams procedūra atliekama kaip prevencinė priemonė senėjimo procesų atitolinimui, vyresnio – korekcinė.

BTL EXILIS ULTRA 360 pasižymi universalumu – procedūrų metu, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią problemą, aparatui gali būti keičiami antgaliai, pritaikyti skirtingų kūno vietų odos laisvumui mažinti.

Technologija gali būti naudojama ir intymios moters vietos atjauninimui, stangrumo didinimui – skaitykite plačiau Makšties ir vulvos atjauinimo procedūra.

Veidas:

Prieš

Netolygi odos išvaizda, kurią sukelia kolageno praradimas dėl natūralaus senėjimo proceso.

Per

Procedūros metu suardomos senos kolageno skaidulos ir skatinamas naujo kolageno susidarymo procesas.

Po

Procedūra su EXILIS ULTRA 360 pagerina giluminių audinių ir odos būklę

Kūnas:

Prieš

Odos laisvumas dėl jungiamojo audinio praradimo, natūralaus senėjimo ir riebalų pertekliaus kaupimosi.

Per

Procedūros metu suardomos senos kolageno skaidulos ir skatinamas naujo kolageno susidarymo procesas.

Po

Riebalų ląstelės suardomos ir pašalinamos apoptozės proceso metu. Dėl to pastebimai pagerėja odos stangrumas ir sumažėja riebalų kiekis.

Kaip atliekama procedūra?

BTL EXILIS ULTRA 360 apjungia radijo dažnio ir ultragarso technologiją, kurios veikia giliausius odos sluoksnius ir skatina juose regeneracijos procesus. Procedūros metu jaučiama šiluma, prilyginama atpalaiduojančiam masažui karštais akmenimis – nekelianti jokio diskomforto, priešingai – maloniai atpalaiduojanti. Procedūra vidutiniškai trunka iki 30-ies minučių, nepalieka į akis krintančių žymių, todėl gali būti atliekama pietų pertraukos metu, prieš susitikimus ar renginius.

Po procedūros

  • Odos patempimo efektas neinvaziniu būdu – be injekcijų ar operacijos.
  • Rezultatas matomas jau po 1–2 procedūrų, tačiau geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamas vidutiniškai 4 procedūrų kursas, o po jo rezultatas tik gerėja. Galutinis rezultatas turėtų būti vertinamas praėjus trims mėnesiams po procedūrų kurso.
  • Remiantis moksliniais tyrimais, po procedūrų kurso raukšlelių sumažėja net iki 42 procentų, o odos laisvumas – vidutiniškai iki 35 procentų!
1a 1b
3a 3b
2a 2b

Svarbu!

Didėjantis aparatinės medicinos populiarumas ir paklausa skatina vis didėjančią klastočių ir analogų pasiūlą rinkoje, kurios gali būti ne tik neveiksmingos, bet ir pavojingos sveikatai. Prieš renkantis įstaigą, kurioje atliksite procedūrą, įsitikinkite, jog prietaisas yra pažymėtas CE ženklu (reiškiančiu, jog produktas yra įvertintas paties gamintojo ir yra laikomas atitinkančiu Europos Sąjungos saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus). Be to, aparatas turi turėti JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) išduodamą sertifikatą, kuris rodo, jog gaminys yra ne tik saugus naudoti, bet ir efektyvus – sertifikatas patvirtina, kad įrenginio efektyvumas yra įrodytas moksliniais tyrimais.

Black Friday

Nuolaidos iki -60%

Kviečiame registruotis vizitui

JUS DOMINANČIAI PROCEDŪRAI

    Sutinku su puslapio privatumo politika